Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy akkor...

Volt már olyan, hogy akkor jöttetek rá, hogy mennyire szerettek valakit, mikor elveszítettétek őt?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval,de először csak jó barátok voltunk.Egy idő után szerette volna,ha több is lenne köztünk,de én úgy gondoltam,hogy nem szeretem őt szerelemmel.Ezután eltávolodtunk egymástól,8 hónapig nem is beszéltünk.Ezen a héten viszont találkoztunk,időközben lett barátnője és most tudatosult bennem,hogy mennyire szeretem őt és mennyire hiányzott. Tudom jól,hogy ezt jól elszúrtam,nem áll szándékomban a kapcsolatukat tönkre tenni.Csak az érdekelne,hogy más is járt e már így? Köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 27. 21:06
1 2
 1/19 yuda ***** válasza:
100%

Van egy jó hírem, ha tovább gondolod lehet nem jó, de én most nem fogom, csak elkezdeni :D


Statisztika, hogy a fiatal...sőt, későbbi kapcsolatok sem túlságosan tartósak, így feltehetőleg nemsokára felszabadul újra a fiú...és innen akkor nem folytatom :D

2011. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
En pont most jartam igy.
2011. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kedves első: jaj,ez nagyon aranyos volt,köszi a biztatást :)
2011. máj. 27. 21:15
 5/19 anonim ***** válasza:

te sem tudod mit akarsz.


ezek miatt nem hibáztatlak viszont ha mégegyszer meglátom h egy férfit az érzelmei írányítanak és emiatt leszólják ösztönállatnak nevezik fejbelövöm magam.

2011. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
szia velem is szinte ugyanez, ugyanezzel a sztorival, csak én már rég találkoztam vele, de már elfelejtettem :)
2011. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Olyan volt, hogy ostromolt egy fickó, de több szempontból is kizártam, hogy vele kezdjek. Viszont beszélgetni imádtam vele. És milliószor megmondtam neki, hogy én meg ő együtt soha... Tudomásul vette, nem is találkoztunk.

Csak nekem hiányzik a beszélőkéje évek után is. Viszont szerelmes most se tudnék lenni belé.

De ha igen, akkor sem lenne abból túl jó kapcsolat, mert nem hiszem, hogy elhinné, hogy hirtelen belészerettem. NEki is van esze.


Kérdés, hogy te hogyan hárítottad el a srácot, meg mennyiszer. Szóval tuti biztosra mondtad neki anno a nemet?

Mert ha újra próbálkozna nálad és belemennél, lehet azt hinné, csak megszántad, vagy valami.

2011. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Volt egy fiú még évekkel ezelőtt.

Nagyon rövid ideig tartott a kapcsolat (amiben amúgy semmi sem történt akkor), nem is vettem komolyan, meg megbántott vmivel, és akkor szakítottam vele (azt mondta, hogyha annyi miatt képes vagyok szakítani vele, akkor inkább tényleg ne legyünk együtt...)

Ahogy telt az idő, egyre többet gondoltam rá, és bántam a szakítást. Csak akartam Őt látni még1x, volt egyfajta különös vonzalom, csak le akartam vele feküdni. És az volt a durva, hogy az alatt az idő alatt nem beszéltünk, de Ő keresett meg ezzel, valahogy célzott rá, hát belementem. Azt hittem előtte, hogy megkapom, azt kész, ennyi. És nem:-S Rájöttem, hogy halálosan szerelmes vagyok belé. Aztán nem keresett megint. Nem bírtam ki, felhívtam, megpróbáltam összeszedni az érzéseimet. Találkoztunk, megint lefeküdtünk, aztán párszor még msn-en beszéltünk, és hirtelen minden megszakadt, soha többet nem keresett. Nem tudom, mivel érdemeltem ezt ki, miért nem kaptam választ, egyszerűen semmit... Még mindig fáj, pedig évek teltek el :-(

2011. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Csak egyszer hárítottam,amikor rákérdezett,hogy lenne e esélye nálam úgy,mint férfinek. Én elmondtam neki,hogy szeretem,mint barátot de nem tudnám másként elképzelni. Utána meg szép fokozatosan hanyagoltuk egymást.De nem voltam durva,a héten is szépen elbeszélgettünk. Azért nem fűzök sok reményt ahhoz,hogy köztünk még lesz valaha valami. Én is csodálkozok azon,miért érzek így,anno tényleg azt hitem,hogy én soha nem tudnék szerelmes lenni belé.
2011. máj. 27. 21:53
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy jártam.Nagy vonalakban elmesélem.Volt egy idősebb pasi,incselkedett velem egy szórakozóhelyen,nem vettem komolyan kicsit bunkó is volt,aztán másnap mire felkeltem már tudta a számom,bejelölt mindenhol.Minden nap felhivott,keresett,szerintem bele élte magát hogy valami lesz!És egyik nap nem keresett többé,jó is volt,de el telt 3-4 hónap és láttam van egy komoly barátnője,szerelmes lett,eljegyezte a nőt.Azt hittem a szívem szakad meg,olyan érzést még soha nem éreztem,sírógörcsöt kaptam,remegtem attól a naptól szerettem,rájöttem szerelmes vagyok belé.Eltelt 1 év,és újra láttam elkezdtünk ismerkedni újból,ő már komoly volt,kimért,közben kiderült szakitottak,csalódott.Istápoltam kis lelkét miközben én minden pillanatért meghaltam,de közölte hogy max csak szexet akar tőlem vagy nagyon jó barátságot.Igen,3 éve minden nap rá gondolok,szeretem és elvesztettem.
2011. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!