Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit megcsalsz azt...

Ha valakit megcsalsz azt eltitkolod, vagy bevallod?

Figyelt kérdés
Ki hogy van ezzel? Elsősorban férfiak válaszát várom.
2011. máj. 28. 16:02
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
83%

Nem teszek ilyet, mert tisztelem annyira a partneremet, hogy nem alázom meg ilyen undorító módon.

Ha mégis megtörténik, akkor természetesen bevallom, mert méltatom ennyire, hogy tudja az igazságot.

És ha ahhoz volt bátorságom, hogy megtegyem, akkor be is kell vallani. De egy jó partner észreveszi a másikon, hogy valami nincs rendben.

2011. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
69%

Nő vagyok, és leszögezem, el sem tudok képzelni olyan helyzetet, hogy megcsaljam a párom. Ahhoz a kisebbséghez tartozom, akit semmi (alkohol, buli, egyedüllét, akármi) nem tud az eszem ellen fordítani, ez általában negatív tulajdonság bennem, de ilyen esetben hasznos.

Igazából van benne valami, hogyha megcsalod a párod, és saját magadat érzed hibásnak (nyilván, hiszen a másik nem kényszerít, hogy vele legyél..), megkönnyebbülsz, ha kiöntheted a lelked a másiknak. Így a te lelked tiszta, és a párod kezében a döntés.. aki egyrészt sérül, mert megcsalták, másrészt még az is az ő felelőssége, hogy mi legyen veletek a jövőben.. Pedig a bűnösnek kellene szenvednie, úgy gondolom. Ha én megcsalnám páromat, valószínűleg már másnap szakítanék vele, mert egy ilyen lépés részemről azt jelentené, nem szeretem őt annyira, mint gondoltam, ezen kívül nem hoznám a tudtára, hogy ne a megalázottságtól szenvedjen, hanem inkább hibáztasson engem, amiért minden előzmény nélkül szakítok.. Azt sem akarnám, hogy megbocsásson, mert nem érdemelnék bocsánatot.

Persze ez merőben elméleti válasz, nem történt ilyen velem, és remélem soha nem is fog..

Hmm.. remélem minél több férfi megszólal a kérdésben..:)

2011. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
68%

én az exemet megcsaltam (ma már nem tennék ilyet, de mentségemre szóljon,hogy 16 éves tini voltam, azt hiszem akkor még nem tudtam igazán értékelni egy komoly kapcsolatot) és aztán bevallottam neki, mert úgy éreztem, hogy ennyivel tartozom (pedig nem tudta volna meg sehonnan). Nehéz volt, persze neki is fájt én is iszonyúan bántam a dolgot, végül is aztán megbocsátott. Azóta már persze szakítottunk, teljesen más okból.

Előtte nem csaltam meg senkit,és azóta sem, és tudom hogy nem is fogok ilyet tenni soha többé. De ha engem megcsalnának, én is elvárnám,hogy legalább bevallja az illető.

Ha hibát követünk el,vállalni kell a következményeket is,akármennyire nehéz.

2011. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
73%
Én nő vagyok, megtettem és bevallottam. De csak azért, mert már nem akartam igazán vele lenni. Gondoltam ha megtudja kidob és nem nekem kell őt. Persze ez azt is jelenti, hogy nem szerettem, mert akit szeretünk és együtt akarunk vele maradni azt egyszerűen NEM csaljuk meg. Ilyen egyszerű.
2011. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok kort is, érdekelne.:) Meg írjatok nemet is, ha lehet.
2011. máj. 28. 16:30
 16/49 anonim ***** válasza:

Eddig csak nők irták, hogy megcsalták a párjukat vagy még mindíg csalják a férjüket :S pedig mindíg a pasikra mondjuk, hogy ök csalják a nőket leginkább...

20 L

2011. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Még nem voltam ilyen helyzetben, de szerintem bevallanám. 24f
2011. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
79%
Mert szombat du. a megcsalós pasik a szeretőjükkel "túlóráznak". :)
2011. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
62%
2éves kapcsolat volt, a végefele már nagyon nem éreztem a törődést, annyira nem ment jól a kapcsolat,nagyon megcsalásgyanus helyzettel álltam szemben,ő nem vallotta be, aztán feljött hozzám egy ismerősöm akinek elpanaszoltam a gyanakvásaimat,és vele elcsattant egy csók, nálam a csók is megcsalásnak számit úgyhogy végül a lelkiismeretfurdalásom miatt én szakitottam a párommal,azóta nem tudok megbizni senkiben, magamban is csalódtam viszont az exemben is, igy inkább kimélem magam az esetleges csalódásoktól
2011. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
65%

megcsaltam a férjem és bevallottam. megbeszéltük,átrágtuk,sírtunk és túlléptünk rajta.ő megbocsájtott én jobban értékelem.

azóta is boldog házasságban élünk, a szeretet nagyobb volt, mint a sértettség

2011. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!