Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit megcsalsz azt...

Ha valakit megcsalsz azt eltitkolod, vagy bevallod?

Figyelt kérdés
Ki hogy van ezzel? Elsősorban férfiak válaszát várom.
2011. máj. 28. 16:02
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
76%
23/L
2011. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
40%

Eddig bevallottam, és elismertem, hogy az én hibám.


De a jövőben mr nem hiszem, hogy be fogom vallani, mert jelenlegi nőm se nagyon szolgál rá a hűségemre.


Egyszerűen nem érdemli meg, hogy hűséges maradjak, mellesleg szerintem ő már egy ideje nem az hozzám.


27/F

2011. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
56%
Én megcsaltam, eltitkolom, mert mélységesen szégyenlem és nem érné meg elmondani,csak a kapcsolatomat veszélyeztetném vele, azt meg minek, ha tudom, hogy jó.
2011. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
16:48 vagyok, ja és mentségemre szóljon, hogy 17 éves voltam, nem tudtam értékelni. Mostmár nem tenném meg.
2011. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%

Én még sosem csaltam meg a párom, de olvasom is a hozzászólókat. A nők többsége azt írja, hogy rossz a szex, nem érezte a törődést, ilyesmi, de a többiek? Akik pl. azt írják, hogy nem vallják be, mert amúgy teljesen jó a kapcsolatuk? Náluk miért történt megcsalás, ha amúgy minden oké? Bocsi, csak nem tudom a kettőt összerakni.

20N

2011. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
67%
Én megcsaltam a pasimat az exbarátommal, még a kapcsolatunk elején...rájött, aztán végülis nem tagadtam le. Szakítottunk, de nem ez volt a fő ok. Én tudom, hogy ő is megcsalt de ezt a mai napig tagadja, pedig elég egyértelmű bizonyítékaim vannak rá. Nyugodtan elmondhatta volna a szakításunk után, nem volt veszten valója. Én legalább bevallottam neki...
2011. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
86%

nő vagyok, elnézést érte:))


ha futó kaland, akkor ne mondja el, mert nem túl fair, ha azzal könnyít a lelkén, ha az én vállamra is tesz belőle- egyedül csinálta, hordozza el egyedül.


ha szerelem, akkor akár volt köztük szex, akár nem, azonnal szólni kell- egyrészt maga az érzés is tiszteletet érdemel, nem beszélve egymásról.



Bár.


Amikor kolléganő férje haza állított bűnbánó képpel, hogy akkor coming out van, mert ő szerelmes, akkor azt a választ kapta, hogy "ki a f*szt érdekel, hogy te szerelmes vagy, amikor egy raklapnyi gyerekünk van?! Legyél szerelmes magadban!"

2011. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok, nem éri meg bevallani? Nem térek napirendre efölött. Akkor ezek szerint játszunk csak a párunkkal, vagy mi, miközben ő semmit sem sejt? Így gondolná az emberek többsége? Nem sértegetni akarok, félre ne értsen valaki.
2011. máj. 28. 17:04
 29/49 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis be kell vallani... Csak abban az esetben nem mondanám el, ha részegen csináltam volna olyan személlyel aki nem jelent semmit, nem is látom többet.
2011. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Azt én sem értem, hogy szakítás után jóval ha találkoztok és beszélgettek, miért nem lehet bevallani már? Én is találkoztam már ilyennel.
2011. máj. 28. 17:07
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!