Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit megcsalsz azt...

Ha valakit megcsalsz azt eltitkolod, vagy bevallod?

Figyelt kérdés
Ki hogy van ezzel? Elsősorban férfiak válaszát várom.
2011. máj. 28. 16:02
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
hogyan aláztad meg?
2011. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Eddig egy pasit csaltam meg, el akartam neki mondani, de végül nem tettem, mert mikor elmentem hozzá, ott volt a baráti társasága is, akiktől megtudtam, hogy rendszeresen eljár az exéhez, akivel több évig voltak együtt. Nem mellesleg nekem azt se mondta, hogy volt egy több éves kapcsolata, azt meg pláne nem, hogy akkor 1-2 hónapja ért véget. Szóval úgy voltam vele, hogy megcsalás terén kvittek vagyunk, + nem érdemes folytatni a kapcsolatot, mert egyikünknek sem az igazi.
2011. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:
Szerintem, ha a férfi igazán szereti a párját, de mégis valahogy félrelép, megmondja. Észre lehet venni, hogy valami nincs rendben. Ha meg egyszer úgyis kiderül, minek titkolni? Ha igazán jó a kapcsolat, ennyit kibír.
2011. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
78%

A kapcsolatunk elején megtettem, nem tudom miért, de ez ébresztett rá, hogy mennyire szeretem valójában a párom és hogy mekkora fájdalmat tudok neki okozni azzal, hogy bevallom. Nem vallottam be, az élet bántotta eleget és én akiben megbízik undorító módon még bele is rúgok. Szenvedek én eleget azóta is. A megcsaláskor alig voltunk együtt 3 hónapja 23 éves voltam (nő). Mivel nem szóltam semmit, nem derült ki semmi, azóta is együtt vagyunk és ennek már több mint másfél éve. Nagyon szarul éreztem magam, és a mai napig is szarul érzem magam, ha eszembe jut, de nem fogom romba taposni. Hiába is vallanám be, a sértődöttsége annyira elvakítaná, hogy képtelen lenne megérteni azt, hogy mennyire szeretem.Nem értené azt, hogy attól függetlenül amit tettem a kapcsolatunk tökéletesen működik. Nem tudnám a bizalmat visszaépíteni. Jobban fáj ez nekem, mint neki fájna ha megtudná. Próbálok mindenben a segítségére lenni és néha veszek neki valami apróságot, tudom, hogy ezzel nem lehet eltörölni a cselekedetem.

Egyébként én is a "soha nem csalom meg a páromat" csoportba tartoztam egészen addig a pillanatig amíg olyan helyzetbe nem kerültem, amiből már lehetetlenség volt kimászni. Az egyedüli hibás én vagyok és viselem is a terhét

2011. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Én sajnos már csaltam meg barátomat, nagyon megbántam, de én képtelen lettem volna nem elmondani. Folyton az járt a fejemben, mikor simogatott, ölelt, hogy egy utolsó szar, senkit ölel, egy hazugot. Ezért elmondtam neki, amit tettem, döntse el ő, hogy így akar-e tőlem még valamit.
2011. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Soha de soha nem szeretném, hogyolyan kísértésbe essek, hogy megcsaljam a páromat! Ha megtörténne, magamat ismerve addig fetrenegenék éjjeleken át az ágyban álmatlanul, míg olyan karikás kék nem lenne a szemem alatt, mint a kiütött boxolónak. Előbb utóbb elmondanám neki, vállalva a következményeket, és remélve, de nem elvárva tőle azt, hogy megbocsájt.. Ha más nem, álmomban biztosan kikotyognám (volt már hasonló eset, csak nem megcsalás volt). Ugyhogy legjobb kerülni az ilyen helyzeteket, ha meg nem tudom elkerülni, akkor ha nagyon ott van kísértés a nyakamban, csak elfutni tőle minél messzebb.. Nem éri meg!
2011. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
ott kezdődik a dolog, hogy nem csalom meg a páromat. így nem kell semmit sem titkolni vagy bevallani. 28/f
2011. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
sosem csalnék meg senkitse.ha szeretem,nem csalom meg.ha nem szeretem,nem vagyok vele.a megcsalás nem vezet jóra,változást nem érsz el vele.pillanatnyi örömér tmeg feladni a biztonságot értelmetlen.a megcsalásra nincs mentség.párom külföldön dolgozik,havonta látom.ettöl még meg kéne csalnom?hát nem,ahogy neki se engem.semmilyen mentség nincs a megcsalásra.
2011. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló


De jó neked, hogy így tudsz gondolkodni, amúgy tök igaz, amit írtál. Bár azt hiszem nekem egy időre nem jön vissza a bizalmam. Külföldön dolgozik és havonta látod? Nő vagy, vagy ffi?

2011. máj. 29. 11:23
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!