Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit megcsalsz azt...

Ha valakit megcsalsz azt eltitkolod, vagy bevallod?

Figyelt kérdés
Ki hogy van ezzel? Elsősorban férfiak válaszát várom.
2011. máj. 28. 16:02
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
41%
A férfiak eltitkolják...nagyrészt...
2011. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

Érdekelnének történetek is. Volt-e valakinek komoly kapcsolata? Megcsalta-e az egyik fél a másikat? Ill. hogy tudtad-e eltitkolni, ha igen, ha rájöttek bevallottátok-e, vagy tagadtatok-e mindent?


Mielőtt bárki elkezdene kombinálni, nem én csaltam meg a páromat, fordítva történt...

2011. máj. 28. 16:05
 3/49 anonim ***** válasza:
32%
Titkoljuk a halálunkig :))))))
2011. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
62%
nő vagyok és bevallanám:D
2011. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
64%

Van bármi értelme bevallani? Lehet te szarul érzed magad, mert hazudnod kell, viszont ha elmondod, akkor a másik fél is szarul fogja magát érezni....van ennek értelme, jobb az mindenkinek, ha magába tartja az ekkora botlásokat!

Az egy másik kérdés, előbb-utóbb minden hazugság kiderül!!!!

2011. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de én tuti, hogy bevallanám. Nekem sem esik jól, ha becsapnak, ezért én se tenném. Szerintem az a korrekt, ha nem csapjuk be a másikat. Hiába fáj.
2011. máj. 28. 16:12
 7/49 anonim ***** válasza:
32%

Én nő vagyok és titkolom 2 éve:)

Van 3 gyerek, 12 év házasság és nem jó nekem a szex vele. A szeretőm fiatalabb és kegyetlen jó:)

Jobb így, mert így egyben van a család, a férjem is szereti a gyerekeit és én meg a szexet( a szeretőmmel).

2011. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Aki bevallja, azt azert teszi, mert nyilvanossagra akarja hozni. Tudja mi lesz altalaban a kovetkezmenye, a kapcsolat szetmegy. Sok tul gyava ezt kerni, igy inkabb bevallja a felrelepest.
2011. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
83%
Eleve nem tartom tisztességes dolognak a megcsalást. Én elmondanám neki, de nem csalok meg soha senkit.
2011. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
51%
Nem csalnék meg senkit, DE ha valahogyan mégis megtörténne, nem vallanám be. Kínozna a lelkiismeret, úgyhogy szakítanék az illetővel, mert jobbat érdemel akkor, mint én. És nem akarnám az önbecsülését azzal rombolni, hogy megcsalták.
2011. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!