Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene tennem?

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Nem igazodom ki a barátomon. Tudnátok segíteni, hogy megértsem, mi játszódik le benne?

Amikor összejöttünk nem akart komoly kapcsolatot én belementem, de valahogy sodródtunk és már 1,5 éve együtt vagyunk. Nem mondanám kiegyensúlyozottnak a kapcsolatunkat mert mindig van valami ami miatt arra jutok hogy jobb lenne szakítani, de sosem szakítok. Azt érzem rajta, hogy ő se tudja mit akar hogy nem akart kapcsolatot, hogy bulizni csajozni akar de most már nem akar elengedni mert boldog velem. (Legalábbis remélem) Van olyan, hogy nem keres, nincs kedve hozzám inkább barátaival megy bulizni és elvárja hogy én ne veszekedjek ezen (Persze veszekszem ilyenkor meg ahelyett, hogy megbeszélnénk magamra hagy, hogy majd idővel lenyugszom és elfelejthetjük az egészet) Már mondogattam neki hogy nem vagyok boldog és jobb lenne szakítani, akkor persze megváltozik figyel rám, gyakran találkozunk érzem hogy fontos vagyok neki. És folyton ezek a fázisok ismétlődnek. Már nem tudom mit tehetnék. Csak vele vagyok elfoglalva, ha épp nincs kedve hozzám elvan a dolgaival én pedig egész nap szomorú vagyok, hogy hogy lehet ilyen velem. Utána találkozunk és elfejetem hogy haragudtam rá mert annyira jó, ha együtt vagyunk és ezért is nem tudom elhagyni mert érzem hogy nagyon jó lenne együtt, ha megváltozna és nem lenne ilyen velem. De az én türelmemnek is van határa és nem akarok boldogtalan kapcsolatba élni.

Szerintetek mit kellene tennem?

Mindig azt mondja, hogy majd idővel milyen jó lesz, meg kiéljük magunkat és boldogok leszünk. Csakhogy én most akarok boldog lenni, nem arra várni hogy a barátom mikor akar komolyan venni.

Mi a megoldás ilyen helyzetben? Változni fog miattam, vagy becsapom magam?


2011. máj. 28. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog miattad változni, üres szavak. Leírtad, hogy boldogtalan kapcsolatban vagy. Akkor mire vársz? Minél tovább halogatod a szakítást, annál több időt pazarolsz egy nem működő kapcsolatra. Csak egy pasi a sok közül. Simán találsz mást, olyat, aki jobban illik hozzád.
2011. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez mindig nehéz ügy. Amikor valakit a szakítás fenyeget, akkor tényleg képes megváltozni. De még nem vagy hozzákötözve. Ha nem az igazi társad, akkor sajnos tovább kell lépni, és egy hozzád hasonló habitusút keresni. Mondjuk bagoly mondja verébnek, én sem bírok kilépni az enyémből, pedig mondhatni a mi kapcsolatunk sorsa már megpecsételődött. Lassan eljön majd a vízválasztó, amikor a szíved annyira ki lesz éhezve a szeretetre és a nyugalomra, hogy valaki mást keres. Még akkor is, ha az ész hadakozik ellene.
2011. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"... meg kiéljük magunkat, ..."

Te miért nem csinálod? És amikor ő akar veled lenni, pont akkor akarod te "kiélni magadat"!

Aztán figyeld, hogyan reagál egy ilyen kijelentésre. Tedd ezt meg még akkor is, ha nem igaz, hogy a barátnőddel megbeszéltétek, hogy elmentek "kiélni magatokat"!

Talán elgondolkodik azon, hogy mi a fontosabb neki. Most nyeregben érzi magát, tudja, hogy te várod őt, nem kell attól tartania, hogy mást találsz helyette. Hát ne legyen ebben olyan biztos!

Ha pedig ezek után megharagszik, vagy egyáltalán nem is keres, akkor azt jelenti, hogy eddig is csak "pótlék" voltál neki.

2011. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!