Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy költözzek külön? 18 f

Hogy költözzek külön? 18 f

Figyelt kérdés
A szüleimtől..
2011. máj. 29. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van hova költöznöd? Mert akkor csomagolj...
2011. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, először is kell hogy legyen munkád amiből fizetni tudod a számlákat meg a napi kajádat. Legyen hol laknod, ha tanulsz még akkor nem valami előnyös dolog ez.
2011. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a menyasszonyom szüleihez költöztem, amíg nem lett munka. Szinte rögtön lett, úgyhogy köszöntük a segítséget, és mentünk albérletbe. (Szintén 18 voltam, középiskolát érettségivel frissen végzett.)
2011. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress munkát és albérletbe.
2011. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Összepakolod egy batyuba ami a tiéd, búcsút intesz, becsukod magad után az ajtót.

Gondolom, szörnyű sorsod van otthon, azért kell menned.

2011. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is munka kell. Ha van akkor keress egy olyan albérletet, amit tudsz fizetni úgy, hogy még marad melette pénzed másra...ennyi. :)
2011. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

a) elmész dolgozni és egy olcsó szobát kiveszel. Így a szüleid helyett idegenekhez kell alkalmazkodnod.

b) suliba mész tovább, öneltartóként megpályázod az elérhető szociális támogatásokat, jól tanulsz, így kapsz ösztöndíjat. Kollégiumba költözöl vagy olcsó albérletbe.

c) rokonhoz/ismerőshöz/barátnőhöz költözöl. Következmény lásd a)

2011. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!