Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szidják sokan itt a...

Miért szidják sokan itt a saját anyjukat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom azért, mert okot adtak rá.
2011. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tehetetlen dühükben, vagy éppen jódolgukban.
2011. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én is össze szoktam szólalkozni anyukámmal, de annyira tisztelem, hogy ne irkáljak róla csupa rosszat, hisz csak azért vagyok mert ő akart
2011. máj. 29. 15:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

mint minden embernek, a szülőknek is vannak pozitív és negatív tulajdonságai, az az egészséges, ha a gyerek mindkettővel tisztában van felnőtt korára. A kisgyerek még jó esetben csak a jót látja, serdülőkorban veszi észre a rosszakat, akkor meg a jóra nem figyel.

Sokaknak van itt igaza. Sztem nincs abban semmi rossz, ha kiírják a bánatukat, tanácsokat kérnek. Hiszen ez egy anonim oldal, nem sértenek senkit.

2011. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenki olyan szerencsés, hogy jó anyukája van. Az enyém pl soha nem szeretett engem, csak voltam. Ezért ma már évek óta nem is tartom vele a kapcsolatot, és ez őt egy cseppet sem érdekli... Sajnos az, hogy valaki megszül egy gyereket önmagában még nem teszi anyává
2011. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valószínű az anyjuk is szidja őket.
2011. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%

Sokszor hallottam gyerekkoromban: az anyám nevét szádra ne vedd! Ha bántják anyámat, azért ölni tudnék!

A legelvetemültebb ember is tisztelte az édesanyját.

Hát ma már ez sem így van.

2011. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
majd ha olyanokat kezd el mondogatni neked, hogy bár meg sem születtél volna, vagy hogy csak azért nem kapartatott ki magából anno, mert kellett a szocpol a lakásra és te egy megtűrt személy vagy és amikor úgy kezd el veled beszélni mint még egy rühes kutyával se, majd te is idejárogatsz majd...
2011. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Különbséget kell tenni az ilyen kérdezők között. Ha egy tizenéves kis p írja, hogy "Utálom anyám, mert nem vett nekem Converse cipőt", na azt én is szájba vágnám párszor.

De vannak olyan dolgok, amikért az illetőt akkor is el lehet ítélni, ha anya. Pl. elfogadhatatlan ha egy anya iszik. Az én anyám évekig csinálta, jogosan utáltam akkor, máig nem bocsátom meg neki, amit okozott. Emiatt a tisztelet sem illeti meg.

Aki nem volt hasonló durva helyzetbe, az könnyen mondja, hogy egy anyát nem lehet szidni, utálni...

2011. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tizenéves, anyum nekem is mondja, hogy ő nem engem akart. Rosszul esik akár hányszor mondja, de ezért akkor sem tudom utálni. Láthatóan jobban szereti a testvéreimet, vagyis inkább őket szereti, de ez sem add okot arra, hogy haragudjak. Valahogy én ilyennek fogadtam el,és úgy vagyok vele, hogy ezeket a hibákat nem fogom elkövetni a gyerek nevelésem során.
2011. máj. 29. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!