Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerek egy testvérpárt akik...

Ismerek egy testvérpárt akik ha összevesznek, mindig egymás anyját szidják, nem vicces ez? :D

Figyelt kérdés
És mindig csak utána esik le, miután egy jót k*rvaanyáztak.
2011. szept. 12. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
nem vicces, inkább szomorú.
2011. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer amikor anyu kiborult, elküldött az anyámba. Amikor leesett neki, jót nevetett rajta.
2011. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Valóban inkább szomorú, mint vicces, de van azért ennek humoros aspektusa is.

Egyszer nagyon összezördültem öcsémmel, a fejéhez vágtam, hogy az anyját, mire visszkézből jött a válasz, hogy ne szidjam, az enyém is. Nem tudtam jobbat kitalálni, mint "Nekem régebb óta az anyám, én szidhatom.".

Anyu persze nem értékelte, így mindketten szobafogságot kaptunk. (Akkoriban még egy szobánk volt. Édesanyám is tudta, hogyan kell nevelni a gyereket. Rendezzük le zárt ajtók mögött a dolgot, csak ne csináljunk rendetlenséget.)

2011. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyám is mondta már dühében :DD
2011. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 lorus ***** válasza:
100%
3-man vagyunk lányok 18,16,14 évesek. Reggelente a fürdőszobába jutás sem megy zökkenő mentes. Ilyenkor előfordul. De azért ritkán anyázunk. Ritkán anya is mondja... Olyankor mi is jókat nevetünk.
2011. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
1-2-szer előfordult, amikor a 10 éves lányommal vitatkoztunk, hogy odavágtam, hogy szórakozz anyáddal, erre angyali mosollyal közölte: de te vagy az anyám!
2011. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

10:04


Jó szülő lehetsz...

2011. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

10-10! Igen, az vagyok. Mikor odabújik hozzám, és azt mondja, hogy el sem tudna képzelni nálam jobb anyukát...


Egyébként nem tudom, van-e gyereked, és ismerős-e az a helyzet, amikor egyet elmondasz 100-szor, de ne adj Isten, hogy úgy legyen, és már felrobbannál a legszívesebben...

Semmi rondát nem mondtam, volt egy beszólásom, amin aztán mind a ketten elnevettük magunkat.


Persze, nem kizárt, hogy te szuper szülő vagy, ha itt osztod az észt.

2011. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És ha ezzel van bajod, akkor az előttem valóknak írj kioktatást, jó?
2011. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

10:10 vagyok


Nem akartalak megbántani.

Elhiszem ,hogy jó szülő vagy és jó életet kívánok neked és a gyermekednek.

2011. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!