Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok romantikus-békülős...

Írnátok romantikus-békülős sztorikat? :$ :}

Figyelt kérdés

Hogy hogyan békültetek ki egy nagyobb hangvételű vita, veszekedés után. Ki kezdeményezett, egyből elfogadtátok-e a bocsánatkérést stb stb.

Olyan jó és megható az ilyeneket olvasni. :]


2011. máj. 29. 17:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A mostani barátommal történt hogy együt elmentünk egy buliba és ott egy pasi nagyon nyomulni kezdett rám.Próbáltam lerázni de ott fogdossott meg táncolt a barátom előtt.Ő az egészből csak annyit látott hogy 1üt vagyunk.Kiment az udvarra és én meg utána.Azt hittem nem látta azt a pasit és hogy nagyon romantikus lessz ott kint a holdfényben.De nem.Elkezdte nekem mondani hogy mekkora egy kurv@ vagyok és hogy látni sem akar többet.Én sírva kint maradtam ő meg visszament a buliba.Aztán visszamentem kb egy órával később és a kedvenc számom ment amit ő utál direkt nekem rakta be mert ő volt a DJ.Mikor vége lett kimentünk az udvarra és én még mindig sirtam de ő elmondta hogy mekkora hülye volt.Ekkor már mind a ketten be voltunk baszv@.Következő amire emléxem hogy az ő kabátjában a földön fekve ébredek és az udvaron aludtunk de az volt életem legjobb éjszakája
2011. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

18/L

A "kedvencem"


Van barátom,aki szerelmes belém(én akkor amikor ez a vita történt nem voltam,de mostmár igen)szóval elmondta hogy szeret

:(*=én

(#barátom

#figyu cica mondani akarok valamit

*na mondd dinnyefejű csirkés kockarák!(vicces beceneveket használunk egymásra)

#szeretlek cica!

*nee,figyelj én nem akarok pasit,nem akarok gyereket,szabad akarok lenni szóval hagyj oké?!

#cica!cicumicu ne haragudj hogy nem mondtam,már 5éve szeretlek

*hagyj!már nem vagy a barátom!

#rendben .

Ekkor elment és kb.úgy 6 órakor visszajött egy ajándékdobozzal

#tessék cica,ezt neked hoztam

*jaj de cuki,cicás borító!

#nyisd ki!

Kinyitom

*átvertél,ebben nincs semmi

*hazug vagy ,de a borítót megtartom

#van bennt valami,a szabadságod van bent!


Ezt élőben kell látni ,de csak később lett a barátom

2019. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!