Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már régota depressziosak...

Fibbrizzo kérdése:

Ha már régota depressziosak vagytok érdemes meglépni ezt,?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan 5-6 éve depresszios vagyok .De igazán csak akkor estem bele mikor 2 éve megismertem a barátnömet ,nagyon szerettem de sajnos megcsalt akivel csak lehetett .De még mindig szeretem annak ellenére hogy 1 éve már nem láttam.24 leszek nemsokára ,már sokszor irtam ide hasonlo kérdéseket csak most kicsit változott a helyzet.Mivel roszba vagyok a szüleimmel vgyis legjobban apámmal ,akivel kerüljük egymást ,mert miota élek mindig csak rámbeszélt kiabált vagy elmondott minden szerencsétlen hülyének .Ha segitettem neki itthol álandoan kiabált hogy ez igy -ez ugy nem jo -szerencsétlen béna vagyok .szinte soha sem volt egy jo szava hozzám .Nah meg a veszekedései anyámmal álandoan .Végülis engem hátráltatott mindenbe semi olyat nem engedett meg amivel elöbbre juthattam volna .Soha sem állt ki mellettem .Aztán történt olyasmi ami miatt többet nem szoltam hozzá és azota kerülöm is .Anyám persze mindig rá hallgat bezzeg amikor verést kapott töle akkor tudott ellene mondani.Viszont tudom már akkor el kellett volna mennem othonrol amikor lehetett de sajnos pénz nélkül hova ?Hát sikerült most félretennem annyi pénzt amiböl léphetnék ,ugymond kinéztem az ujságbol egy külföldi állást -szállodai mosogatot ,de azt mondják tuti átverés ,ugyhogy most nemtudom mit csináljak ,ahol dolgozom ott alig keresek valamit és szinte el is költöm a semmire.De ha nem lépek akkor nem tudom mi lessz velem ,egésznap a szobámba vagyok kerülöm apámat nincs kedvem meg csak alszom .Ugy érzem muszály tennem valamit de belül mindig arra gondolok hogy ugyse sikerül mert egy szerencsétlenség vagyok ,sajnos ez maradt meg bennem apám által .Nem tudom mit tegyek a tanácsotokra lenne szükségem .És léci csak normális válaszokat irjatok .mert jol jönne pár tanács és köszönöm hogy elolvassátok...
2011. máj. 29. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lépned kéne, szerintem. Ha nem is külföld, mert nem tudhatod, az komoly állás-e, előbb Magyarországon belül. Milyen végzettséged van? Gyári munka érdekelne? Csak azért, mert van egypár gyár itt Mo-n, némelyiknél a távolabbról jöttek albérletet is kapnak, amit állnak nekik. Új közegbe kerülnél, új embereket ismernél meg, párt is találnál. Lényeg, hogy lenne munkád és kizökkentene a megszokottból. Szerintem nem volna hülyeség. Ha külföldi munka érdekel, inkább ismerősök által szerezz telefonszámokat, sok az átverés!
2011. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát érdekelne persze de most is gyárba dolgozom zalamegyében .csak kevés a fizu .A szakmám szobafestö csak a kezemmel van egy kis gond és nagyon nem tudok glettelni vele .
2011. máj. 29. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem magyar állásközvetítőnél találtad az állást, hanem közvetlenül a külföldi munkaadónál, akkor nem valószínű, hogy kamu lenne.
2011. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A magyarokat kerüld (lengyelekkel, románokkal, szlovákokkal egyetemben), itt ugye nem lehet:)) de külföldön kötelező jelleggel - sok tapasztalat beszél belőlem. Igazat is adok az utolsónak, hogy ha nem magyar közvetítő (csaló gazemberek) és nem is lengyel, román, vagy szlovák, hanem mondjuk angol, akkor talán megbízhatóbb. A legjobb, ha kimész egy olyan országba, amelynek a nyelvét beszéled és helyben keresel állást, szállást. Én is ezt tervezem. Hova akarsz menni?
2011. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ausztriába akartam
2011. máj. 29. 23:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél, és próbálj szerencsét! Mit veszíthetsz? Itt rossz életed van, semmi sikerélményed. Szerintem ez kiváló alkalom lenne arra, hogy megéld, hogy igen is érsz te sokkal többet, mint amire a szüleid tartanak. A depresszióból egyébként úgy a legkönnyebb kijönni, hogy az ember változtat a környezetén, az életén, az életmódján, és ez sok mindent megold, szinte észrevétlenül meg is gyógyulhatsz. Legyél bátor, és vágj bele! Ráadásul ausztria nincs is olyan messze. Bátraké a szerencse! Voltam már én is deprós, és mindig kijöttem belőle, csak akarni kell, és hátrahagyni a visszahúzó tényezőket.
2011. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. Nem mondod, hogy te is a flexben dolgozol? :) kicsi a világ! melyik műszakban vagy?

albérletben vagy, vagy helyi vagy?

2011. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsonak -flexbe dolgozok az á-ban 3 müszakba de bejáros vagyok 13 km-et utazom .
2011. máj. 30. 15:05
 9/9 anonim ***** válasza:
én a B-be. állítólag másutt is nyílnak majd gyárak, talán jobb kereseti lehetőséggel. a határközelség miatt osztrák munka nem lenne nagy kockázat, szerintem. érdeklődj ismerősöknél, munkaügyi központban!
2011. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!