Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavarna titeket, ha...

Mennyire zavarna titeket, ha a párotok csendes és visszahúzódó lenne a családi összejövetelek alkalmával és a baráti társaságban is?

Figyelt kérdés
Már 3 éve vagyunk együtt, de még mindig előfordul, hogy csendesen üli végig az összejöveteleket, és én érzem magam kínosan, mert azt hiszem unatkozik, vagy nem érdekli őt a társaság. De ő egyszerüen csak nehezen oldódik fel.
2011. máj. 29. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, hogy ilyen és nem zajos. Így legalább vitákba nem keveredik a családommal :)
2011. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretném, fütyülnék rá, hogy mennyire csöndes a rokonaim között!
2011. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Az enyém is ilyen, mondjuk "könnyedség", hogy szüleimmel nem beszélnek közös nyelvet, így nincsenek kiakadva, egyetlen előnye ennek. Szóval fogadd el, mást nem tudsz tenni.
2011. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is csendes,de mégis odavagyok érte:)
2011. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A sok kotyogáshoz nem kell ész, de a hallgatáshoz már igen. A kötetlen társasági gügyögés engem sem szokott érdekelni, untat és az olyan társaság sem érdekel, ahol nem tudnak egy normális témáról beszélgetni.
2011. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 éve a párod, szerintem már el kellene fogadnod, hogy ő ilyen. Engem nem zavarna, mert én is ilyen vagyok.


A visszahúzódó emberek nem "baráti társaságban is" visszahúzódóak, hanem alapjában véve mindenütt. Nálam például nem is arról van szó, hogy nehezen oldódom fel, hanem egyszerűen nem tudok a semmiről fecserészni órákon át. Nem köt le az ilyen jellegű társalgás, és nem is érdekel, igényem sincs rá.


Ha a párodnak ilyen természete, az nem fog megváltozni még plusz 3 együtt töltött év után sem. Szerintem nem arról van szó nála sem 3 év után, hogy feloldódni nem tudna, hanem egyszerűen nem az a beszédes típus.

2011. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondok példát is: kisebb összejövetel, családom barátai, családom, és néhány idősebb, felnőtt gyerekük. Közös főzés, eszem-iszom. A többiek jól elvannak 4-5 óra hosszán át a poltika, a főzés, a különféle receptek, meg kertészkedési szokások megvitatásával. Én meg agy*aszt kapok az egésztől egy óra múlva. Mert nem köt le, és nem is érdekel az egész. Másnak kellemes csevegés, nekem meg üres fecsegés inkább. Ilyen természet vagyok.
2011. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Engem iszonyúan zavarna, fél órát nem bírnék ki, így alapból össze sem jönnék ilyen emberrel, de te 3 éve így ismerted meg, tehát őt választottad ezzel a tulajdonságával együtt. Felesleges és illetlen dolog ezt ennyi idő után felróni neki.
2011. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én párom is hasonló. Ő részben nehezen oldódik fel, részben túl hangosak, közvetlenek a barátaim, családom, így amikor meg is nyílna, valaki bedob egy brutálisan intim vagy gusztustalan poént, és szegény visszahúzódik. :)

Hát mit mondjak, jobban örülnék neki, ha kicsit lazább lenne, de így szeretem, tehát ez legyen az életem legnagyobb gondja.

2011. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen, nagymamám mindig meg is jegyzi, hogy milyen kis csendes, legutóbb így fogalmazott "Borzasztó csendes ez a János" (nem János:P)

Az az igazság néha szoktam mondani neki, hogy beszéljen, ne csak akkor ha kérdezik, de az fair ha bevallom az ő családjában nekem sem jár a szám non-stop. Inkább visszafogom magam, úgy érzem helyén valónak.

Baráti összejöveteleken meg nincs gond, Ő viszi a pálmát a vicceivel, "kedves" beszólásaival...:)

Én így szeretem:)

21-L

2011. máj. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!