Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít ez a...

Csak engem idegesít ez a szöveg? Az emberek mindig csak a pénzzel meg az ismeretséggel tudnak jönni? (bővlent)

Figyelt kérdés
Egy oldalon olvastam ahogy vitatkoznak az ismerőseim... "naa mivel is foglalkoznak a szüleid? :) mert h csak tudd nekünk van hátterünk,és 10 év múlva a mi pénzünkből lesz a segélyed" szerintem gusztustalan hogy ilyen emberek vesznek körül.. és persze van olyan barátnőm aki szintén így gondolkodik. Eléggé gusztustalan h olyanokat szólnak le akiknek nincs annyi pénzük vagy mert az anyja nem az xy cégnél dolgozik havi 250ezerért.
2011. márc. 5. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen ember az ismeretségi körömben. Egyetlen egyszer jött elő ilyesmivel... Akkor beszéltem vele utoljára. És nem is vagyok kíváncsi rá, nem hiányzik a társasága.
2011. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az embernek olyan ismerősei, barátai vannak, amilyeneket ő választ magának. Miért ilyen emberekkel barátkozol?

Az én baráti körömben soha nem is volt ilyesmi téma..

2011. márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Más tollával ékeskedni könnyű....nemde?


Én gondolkodás nélkül megszakítanék velük minden kapcsolatot...

2011. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez nagyon szánalmas...volt barátom mostani b.nője volt ilyen, mindig az orrom alá dörgölte, ő milyen gazdag...úgy csinált, mintha ez az ő érdeme lenne, holott az apja németo.-ban dolgozik, 2 hónapban egyszer látja, tőle dől a lé.

akinek nem voltak márkás ruhái, azt nem is tartotta embernek, folyton azzal jött, milyen szánalmas vok (csakm az én szüleim nem sznobok, és nem telt minden hónapban versace és gucci cuccokra -.-).

aztán megismertem egy férfit, megszerettük egymást, összejöttünk. ő nagyon gazdag, és szép ruhákat, meg ékszereket vett nekem...erre a csaj képes volt kinyomozni a címét, és levelet írt neki, h szakítson velem, mert szte én csak a pénzéért vok együtt vele (ez persze nem igaz, sokáig nem tudtam, h tehetős, mert ő tipikusan az a fajta, akin nem látszik, nem a külcsín a fontos számára).

a barátom szerint nagyon szemét dolog volt tőle, le is tiltottuk mindketten mindenhonnan.

utálom a hozzá hasonló embereket.

általánosítani meg nem szabad, vannak rendesek is, csak ezz a ritkább.

2011. márc. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!