Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetés. , összetett probléma?

Temetés. , összetett probléma?

Figyelt kérdés
Meghalt a tesóm anyósa. Rendeltem neki sírcsokrot, ki is viszik a temetőbe. Nem vagyunk igazából jóban, csak ritkán futunk össze, évente 4-5 alkalommal az anyunál. Nem tudom elmenjek-e, de tudom, hogy illene.. A másik dolog, hogy nekem nincsen fekete felsőm, illetve csak meleg kötött pulcsi, de ugye abban meg nem mehetek. Van egy fehér ingem, miben fekete és szürke csíkok futnak. Nem tudom ez megfelelne-e, ha mégis elmennék? Köszi a segítségeteket!
2011. máj. 30. 13:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy válaszoltatok. Majd még meglátom, hogy elmegyek-e. Anyu azt mondja, hogy illene. Legfeljebb anyuval megyek majd, úgy könnyebb lesz nekem is.
2011. máj. 30. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!