Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Összetett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Összetett a probléma

Figyelt kérdés

Szedek fogamzásgátlót (Yasminelle), de nem mindig ugyanakkor sikerül bevennem a tabit (tehát néha este 10-kor, néha éjjel 1-kor), de nem felejtettem ki egyet sem

Gyógyszerszünetben szeretkeztünk a barátommal

Utána megjött, amikor meg kellett jönnie, és erős vérzésem volt 4 napig (máskor is 4 napig van meg)

Viszont! Ez két és fél hete történt, és most elkezdett fájni az alhasam pár napja (nyomásszerű érzés)

Gyanakszom esetleg felfázásra, mert folyik nagyon az orrom és köhögök is

Ami még elég ijesztő,hogy tegnap is, és ma is arra keltem, hogy nagyon hányingerem van és hasmenésem

de ez már szerintem lehet a stressz miatt is (amiatt,hogy hátha terhes vagyok)

Előre is köszönöm a segítséget!

20/L


2010. szept. 15. 06:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy gyógyszerszünet?

Semmi sem 100%-os amúgy sem!

2010. szept. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gyógyszerszünet= az a 7 nap,amikor nem kell a tablettát szedni, akkor jön meg a menstruáció
2010. szept. 15. 06:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Első: ha nem értesz hozzá ne válaszolj...


Kérdező: szerintem minimális a valószínűsége. Ha nem szeded régen a tabit ez lehet egy mellékhatás is, de elkaphattál valami vírust is, vagy ahogy írtad a stressztől van. Szerintem menj vegyél egy tesztet és nyugodj meg (úgyis nega lesz) :)

2010. szept. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%, hogy nem vagy terhes!
2010. szept. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De értem a dolgot képzeld! Csak nem gondoltam, hogy mensi alatt szexel a kérdező! Én is szedek gyógyszert, nekem napra pontosan megjön, s mensi alatt szünet van!!
2010. szept. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem menstruáció alatt szexeltem! nekem a gyógyszerszünet 5.napján szokott megjönni a menstruációm, az aktus még előtte történt
2010. szept. 15. 12:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült kicsit megnyugodnom!
2010. szept. 15. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!