Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lányom össze...

Mit csináljak? Lányom össze vagdosta, karcolta az egész testét. én kérdőre vontam, és elkezdett sírni üvölteni és bezárta az ajtót és azóta sem nyitotta ki! Apja dolgozik, . Nem tudom mi tévő legyek! , Hívjak orvost? Verjem be az ajtót?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 12:59
1 2 3
 1/29 Doriiisss ***** válasza:
100%
Ajtón keresztül mondd neki, hogy ha szeretne beszélni veled akkor nyugodtan beszélhettek higgadtan, bizalmasan. Ne vond kérdőre, valami problémája van, ami elég komoly, hogyha ilyeneket csinál. Ha elakarja mondani akkor kijön, de ne kényszerítsd. Ne kiabálj vele, mert akkor azt érzi, hogy csak bántod, és nem meri majd elmondani neked mi bántja.
2010. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

jézusom.

Szerintem verd be az ajtót.

De mégis milyen karcolások, vágások?????:O

2010. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Esetleg nem az úgynevezett EMO "társadalmi réteghez" tartozik? Ebben az esetben mentális probléma, és ha ilyen súlyos akkor pszichiáter segítségét kell kérni.

Beszélgess el vele. Ne törd be az ajtót mert csak .. hmm megrémül, összezavarodik. A sebeket el kell látni, de ha az első feltételezésem helyes, ő ezt nem fogja engedni, hiszem a szenvedés, az önsajnálat a lényeg.

Sok sikert.

2010. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nagyon mélyen voltak a vágások vérzik a combján a kezén, beszélek vele... de nem nyitja ki!! Most hívom az apját jöjjön azonnal!
2010. júl. 3. 13:09
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem emo, egyáltalán nem öltözik úgy.. nem tudom mi baja lehet!!
2010. júl. 3. 13:09
 6/29 anonim ***** válasza:
hány éves??
2010. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

Őszinte leszek!

Ha már idáig jutott, az azt jelenti, hogy nem vagytok túl jó szülők. Tehát egyedül valószínűleg nem fogjátok tudni ezt megoldani. Nem szégyen szakember segítségét kérni, én a helyetekben sürgősen ahhoz fordulnék, még mielőtt komolyabb baj lenne. Mert ez már nincs messze attól.

Valaki írta az emo-t, ez teljesen lényegtelen, az emo előtt is voltak, akik vagdosták magukat, és vannak olyan emo-k, akik nem csinálnak semmi ilyesmit! Ha emo, ha nem, akkor is segítségre van szüksége annak, aki vagdossa magát.

2010. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Én is csináltam anno ilyet. "Nagy" lelki bánatom volt és azzal, hogy mintákat karcoltam a karomra és a lábamra a fizikai fájdalomra összpontosítottam nem a lelkire.

Akkor ez megoldásnak tűnt de persze utána napokig fájt a seb még érintésre is. Anyámék beszéltek velem, hogy nem kéne, én nem hallgattam rájuk viszont a fájdalom meggyőzött, hogy ne csináljak többé ilyet. Arról nem is beszélve, hogy egy jó évnek kellett ahhoz eltelnie, hogy eltűnjenek a sebhelyek a testemről. :S

2010. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
16 éves, Nincs semmi bajunk egymással, rendesen foglalkozok a gyerekeimmel, mindent megszoktunk beszélni.. Nem tudom tényleg mi baja lehet, igaz hogy az apjával elváltunk, de nincs rossz viszonyunk egymással.. 10 perc múlva érkezik ..
2010. júl. 3. 13:14
 10/29 anonim ***** válasza:
7%

"Nincs semmi bajunk egymással, rendesen foglalkozok a gyerekeimmel, mindent megszoktunk beszélni.."


Legalább magadnak ne hazudj :( Te is tudod, hogy ilyet nem csinál az a gyerek, aki rendben van! Nem bántani akarlak, de most még lehet cselekedni. Ha továbbra is becsapod magad, hogy minden rendben, és még rosszabbra fordulnak a dolgok, akkor már nem biztos, hogy tudsz mit tenni...

2010. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!