Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen "érdekes" az anyósom?

Miért ilyen "érdekes" az anyósom?

Figyelt kérdés

Együtt élünk anyósomékkal. Amég dolgozott, nem volt semmi gond, csak esténként találkoztunk, meg hétvégén.

2 hónapja felmondott, itthon van, teljesen elviselhetetlen. Egyik nap jópofi, meg minden, másik nap meg nem beszél velem, aztán megint jópofi, másnap megint semmi.

Nem tudom miért csinálja, páromnak hiába mondom, az a válasza, hogy ne képzelődjek!

Idegesit, mert én vagyok az egyetlen aki segit neki, ugye mi segitjük az anyagiakban is, meg főzök, mosok, mosogatok, takaritok, stb... Apósom semmit nem csinál, nem is dolgozik évek óta, pedig még nem nyugdijas, vele meg nevetgél állandóan. Ha tudnám, hoyg konkrétan velem van baja, fel se tettem volna a kérdést, de mindig azt mondja (ha épp olyanja van), hogy a fia milyen jól választott, meg hogy már olyan vagyok, mint a felesége (4 éve vagyunk együtt), ha szakitanánk, meg se engedné a páromnak, hogy mást ide hozzon, stb...

Akkor miért ilyen???

21/L


2011. máj. 30. 20:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
Minek teszed fel újra?
2011. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
hangùlatember, vagy vàltozó kor.
2011. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Szernitem kérdezd meg tőle. Mivel nem látok bele az életetekbe, nem tudom pontosan mivel lehetne segíteni. Próbáltad már megkérdezni?
2011. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen, kérdeztem már. Azt mondta nincs neki semmi baja, csak rossz kedve van, nincs kedve beszélgetni. El is hinném, ha közben nem beszélgetne mással sem.
2011. máj. 30. 20:44
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Màssal az ember nem ùgy beszélget, mint egy csalàdtaggal, te pedig az vagy. Erzi, hogy te megérted, hogy egyikszer ilyen màsikszor olyan. Ne csinàljàl ügyet belõle, vagy pedig tényleg nem egyenes.
2011. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hogy nem egyenes azt már sajnos tapasztaltam. Régen még nagyon szerettem őt, de aztán jobban megismertem. Mindenkivel azt csinálja, hogy a szemében a legszebbet, legjobbat... aztán a háta mögött meg lemondja.

Barátnőimmel, sőt még a családtagjaimmal is ezt csinálja. Pl. valamelyik nap anyóssal beugrottam a városba, találkoztunk az egyik barátnőmmel. Azzal fogadta, hogy jaj te milyen szép lány vagy, milyen jó az alakod, hajad, stb... Aztán mikor jöttünk haza, akkor meg azt mondta, hogy úristen hogy néz ki ez a lány, stb...

Félek, hogy velem is ezt csinálja.

2011. máj. 30. 20:53
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát a szemébe nem kritizálhat keményen mégse bánthatja meg.

Amúgy 98% hogy irigy rád és esetleg féltékeny.

2011. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz vele!az enyém is pont ilyen,mi is még velük lakunk.mikor már jobban kiismertem,engem is idegesített,de ma már nem érdekel.attól még hogy magamat ostromlom vele,ő nem fog megváltozni...

az viszont irritál mikor szar napja van,aztán a barátomon vezeti le,após meg issza a sörét,azzal meg röhögcsél...

2011. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"ne foglalkozz vele!az enyém is pont ilyen,mi is még velük lakunk.mikor már jobban kiismertem,engem is idegesített,de ma már nem érdekel.attól még hogy magamat ostromlom vele,ő nem fog megváltozni...

az viszont irritál mikor szar napja van,aztán a barátomon vezeti le,após meg issza a sörét,azzal meg röhögcsél..."


Mintha én irtam volna:)

2011. jún. 1. 19:50
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, te képes vagy bölcsebbnek lenni. Az anyósok is emberek, szelidíthetők, úgy hogy legyél türelmes továbbra is, és majd minden jóra fordul.
2011. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!