Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, akinél ez megváltozott...

Volt, akinél ez megváltozott a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy melyik témába tartozhat ez a kérdés... a problémám egyszerű. Itt vagyok 18 évesen, még van egy évem a gimiből. Összvissz 1 vagy 2 barátom van, de végül is ők sem olyan közeliek, mindenki más utál. Nem tudom, mit vétettem. Meg az emberek alapban nem szeretnek velem ismerkedni, pedig szép és igényes lány vagyok, és emellett értelmes is... Hol ismerkedhetnék? Nem pasi kell, hanem barátok... igazi emberi kapcsolatok... 18 évesen miért kell ezen görcsölnöm? Senki sem közeledik felém komolyan barát téren, amikor én közelednék. Egyszerűen taszítom az embereket?? Nemtudom... változhat ez? :( A pasikkal nincs bajom, mindig van jelentkező, de őket sem fogadom el mindig... Az lesz a sorsom, hogy egyetlen pasival fogok 'kapcsolatban' lenni egész életemben? Barátaim sosem lesznek? Vagy csak ábrándokat kergetek, hogy létezik igazi barátság? Hova menjek, ahol nem ciki egyedül ismerkedni...?
2011. máj. 31. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem azzal van a baj hogy adsz magadra, hanem h gimnazista vagy

Bevallom én sem szívesen keveredek velük beszélgetésbe, mert egyszerűen nem tudnak lazák lenni és nehéz kibontakoztatni őket

A te helyedben a hozzádvalókkal próbálnám, aki nem gimis hanem csak szakközepes az nem mindig vevő az okostojásokra


Ismerek olyan srácot aki olyan stréber hogy elhívják pörögni kicsit, erre lemondja hogy biológiát kell tanulnia

Neked meg nem barát kell már hanem 1-2bnő meg 1 hapsi

1szoros bnő jobb mint 5 érdekbeli..

18/F

2011. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A lényeget kihagytam hogy nekem pl azért nem megy gimnáziumos emberrel a társalgás se, mert ők nyugodtabbak én meg sietős vagyok és nehéz rajtuk kiigazodni.

Neked kell lentebb adnod a mércét és beilleszkedni, mert a kevésbé tudás orientáltak nem tudják kezelni az egyetemista gimnazista embereket

2011. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
itt azzal van a baj, hogy én vagyok az, aki szereti a matekot - remélem érted a célzást -, ők meg a bulizósok. régen én is bulizós voltam, de csak koncertek meg fesztiválok, ők meg diszkósok, hozzájuk sok közöm nincsen :/ tényleg igazi barát kéne. egy is elég. de az sincs.
2011. máj. 31. 21:58
 4/16 anonim ***** válasza:
miért baj az, ha valaki gimnazista? én is gimnazista vagyok,mellesleg jó tanuló és nem, még véletlenül sem vagyok stréber és igen, járok bulizni. miért kell beskatulyázni az embereket...? Egyébként kérdező: légy türelmes. Egy igazi barátság kialakulása évekig tart. Nekem sok barátnőm van, a legtöbbjüket általános iskola első osztályától kezdve ismerem és jóban vagyunk. Veszekedések persze mindig vannak, de ha olyan napom van még direkt jól is esik egy kis balhé. Egyébként vannak "friss" barátok is, de ott is kellett minimum 1-2 év, hogy egészen közel kerüljünk egymáshoz. Van gy tök jó mondás: "Akkor vagytok igazi barátok, ha a csönd már nem kínos" szerintem tök igaz!
2011. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de nekem még barátnő alap sincsen! aki "barátnő", azzal megragadtunk egy bizonyos szinten.
2011. máj. 31. 22:03
 6/16 A kérdező kommentje:
írjatok még légyszi. komolyan mondom néha olyan magányosnak érzem magam hogy arra gondolok inkább összejövök az exemmel csak ne legyek egyedül ://
2011. máj. 31. 22:36
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, ez megváltozik. Ne add lejjebb emiatt. Ha egyetemre kerülsz, ott majd akadnak bőven hozzád hasonlók. Addig még kibírod.

Ha egyedül vagy, az nem baj, a legjobb társaságban ilyenkor vagy.

Olvass komoly könyveket, ezáltal az íróval beszélgetsz. Majd vonzódnak hozzád a hozzád hasonlók. Addigra műveld ki magad, hogy legyen miről beszélgetned velük.

2011. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Gimiben nekem sem volt sok barátom... 1 lánnyal tartom a kapcsolatot, de nem olyan igazi legjobb barát ő sem. Az egyetemi "barátnőm" meg kb meg sem ismer mióta pasija van.

A legjobb barátnőmet, aki tényleg mindig mindenhol mellettem van sportolás közben ismertem meg. Keress egy klubot. Most nem feltétlenül sportra gondolok, de valami olyan közösség, ahova el tudnál járni heti 2-3 alkalommal. Ezekben az a jó, hogy ha odamész újként, akkor kénytelen vagy megismerni a többieket.

2011. jún. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

" Meg az emberek alapban nem szeretnek velem ismerkedni, pedig szép és igényes lány vagyok, és emellett értelmes is... "


Szerintem itt a gondd. Kicsit nem hordod magasan az orrodat?

Egyébként én is gimibe jártam és olyan iszonyat ostoba véglény osztálytársaim voltak, hogy fantasztikus. Úgyhogy nem értem ezt a "gimisek okostojások" dolgot. Baromság.

2011. jún. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy valaki beleköt. nem hordom magasan az orrom, de sztem látszik egy emberen, hogy értelmes-e. te sem barátkozol olyanokkal aki hülye.
2011. jún. 1. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!