Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hogy így megváltozott...

Hogy hogy így megváltozott apám velem szemben?

Figyelt kérdés
Kint volt Angliába egy hónapig. Előtte amikor itthon volt mindig mindenért lebaszott stb... szinte nem is beszéltem vele. Most hogy haza jött pár napja, kedves, szépen beszél velem. stb... Még azért se baszott le mert nem mentem ma suliba... Olyan fura ez, értetlenkedve nézem h most mi van??
2011. szept. 5. 12:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Édes anyádat ;)
2011. szept. 5. 12:38
 2/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak szántam. Már törölték a válaszát.
2011. szept. 5. 12:39
 3/5 Gondola válasza:
Lehet hiányoztál neki,ezért ilyen.Meg a külföldi tartózkodása alatt volt ideje elgondolkodni magán,hogy lehet nem kellett volna ilyennek lennie.Bízz benne,hogy így is marad:)
2011. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jahh hiányoztál neki. nálunk is előfordult már ilyen. kb 2 napig volt rendes velem...:/
2011. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy előtte se veled volt baja, hanem stresszes volt (munka miatt, ilyenek) és most kipihente magát. Anyámmal is volt egyszer ilyen, teljesen kicserélték, miután 1 hétre meglátogatta egy barátnőjét valami faluban.
2011. szept. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!