Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakításunk után teljesen...

Szakításunk után teljesen megváltozott. Lehet nő a dologban?

Figyelt kérdés
nem tudom újrakezdeném-e vele de eléggé megváltozott szakításunk után. sokkal többet elmászkál ez meg elbizonytalanít hogy esetleg már nője van ezért nem kezdeményezek. szerintetek? én 24 ő 37
2011. szept. 29. 16:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Te szakítottál,vagy ő vele? Ha te,akkor felejtsd el,emlékezz miért hagytad ott.Ha ő,akkor meg felejtsd el szintén,mert nem érdemel meg,az egyetlen fiú aki után én is futni fogok az a kisfiam lesz
2011. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hiszen szakítottatok. Alapból nem értem, hogy honnan tudod, hogy többet elmászkál?

Nyilván van oka, hogy szakítottatok, de megkérdezheted tőle, hogy szeretné-e rendbe hozni. Akkor majd szól, ha új barátnője van.

2011. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
én szakítottam a viselkedése miatt. több figyelemre vágytam volna
2011. szept. 29. 17:02
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pedig ne foglalkozz azzal, hogy ő mit csinál, van-e valakije... Add meg az esélyt, hogy boldogok legyetek (külön)!
2011. szept. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
ne foglalkozz vele. tul fiatal vagy meg. kulonben is ez a pasas tul oreg hozzad. talalj vkit aki jobban hozzad illik. Akinek 37 eves korara nem nott be a feje lagya annak mar sosem fog.
2011. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha te szakítottál, akkor most miért akarod visszakapni? Azt gondoltad, ha szakítasz, akkor több figyelmet kapsz? Nem értem a logikád. Ha már szakítottatok, honnan tudod, hogy megváltozott, meg elmászkál? Miért érdekel egyáltalán?
2011. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy a barátaival, ismerőseivel találkozik, vagy jár edzeni, tanfolyamokra...stb.


De te ezt honnan tudod h eljárkál?

2011. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
mondta egy közös ismerős
2011. szept. 29. 18:40
 9/19 bánomisén ***** válasza:
Természetes, hogy megváltozott, hiszen az élete is változott, véget ért a veled való kapcsolata. Változtass te is, kösd le magad és ne őt sasold, hogy mit csinál.
2011. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát persze h elmászkál, mert több a szabadideje, vagyis a veled kötött idő most felszabadult.


A közös ismerős azt mondta h nő van a dologban?

2011. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!