Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már nem birom...

Mit tegyek? Már nem birom tovább! Kérlek adjatok valami jó tanácsot.

Figyelt kérdés
Most fejeződött be a válás a volt férjemmel.Én adtam be de még mindig szeretem nagyon.Sajnos neki most éppen van egy barátnöje,de nagyon messze laknak egymástól.Beleőrülök hogy nem velem van én még nagyon szeretem pedig tett érte hogy ne tegyem.Nem tudom mihez kezdjek...Visza akarom őt kapni.11évig voltunk együtt.Vannak gyerekeink akik kiskorúak még.Én a nő vagyok.Harcoljak vagy felejtsem el örökre (ami nem menne).
2011. jún. 1. 10:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Végy egy mély lélegzetet és lépj tovább.

Én pl. közös képet/dolgokat elraknám a szekrény mélyére, hogy majd csak évek múlva kerüljenek elő, mikor már boldog párkapcsolatban élek egy másik pasival, aki megbecsül.

2011. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
elváltál, már akkor tudhattad volna,hogy nem fog várni rád hanem lesz egy új kapcsolata. El kell fogadnod
2011. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
De miért váltál el,ha még szereted.én is elváltam,de a kulombség,hogy én megútáltam,és útálom is.Van már egy új kapcsolatom amibol lett egy baba is,de az ex képeit elégettem még az eskuvoiket is.
2011. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor miért adtad be??? Nem értelek...
2011. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából Bárki bármit mondd, úgyis csak azt fogod tudni tenni, amit a szíved enged.

nem tudom a teljes történetet, de a válás úgyis elhúzódik , a barátnő nem biztos hogy meglesz egy hónap mulva is. Sokminden változhat!És ez rajtad is és a gondolkodásodon is Múlik A titok című filmet nézd meg!

2011. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtasson az, hogy a szerelem nagyon kevés ahhoz, hogy egy kapcsolat működőképes legyen.

Gondolj bele, hogy hiába szereted, ha újra egymásra találnátok, hónapok kérdése, és megint a válásnál tartanátok.

Nehéz lesz, de tovább kell lépned. Megérdemled, hogy találj egy jobbat és boldogan élj.

2011. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia!Ugyan ebben a cipöben vagyok sajna,mar masfel eve.Allandoan csak arra varok,hogy visszajöjjön hozzank,pedig honapok ota nem tudok rola semmit.Meg a kicsikröl sem erdeklödik.Az eszem azt mondja,hogy felejtsem el,mert ö egy erzeketlen allat,de a szivem meg faj erte.Mi nök olyan butak vagyunk!!
2011. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben vagyok, csak nálunk nem volt válás, mert nem voltunk házasok. 6 év után mondtam azt, hogy elég volt. Gondolj mindig arra, hogy annak borzasztó nyomós oka volt, hogy beadtad a váló papírokat. Ha újra összejönnétek, egy ideig megpróbálnátok megmenteni a menthetetlent, és még el is hinnétek, hogy működhet, de ahol már a válásig fajulnak a dolgok, az már valószínű, sőt.. hogy hosszútávon életképtelen. Én is minden nap sírok a volt párom miatt, és ha gyenge lennék, már rég visszahívtam volna, de nem teszem, mert inkább megküzdök a fájdalmakkal, hogy utána boldogan élhessek, mintsem, hogy megint indulatból és magányból belerohanjak a rosszba.
2011. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos én is igy vagyok:az eszem azt mondja ne akarjam már a szívem pedig erősen akarja.Nagyon nehéz.Ő napi szinten jön a gyerekekhez úgyhogy nehéz lenne nem rá gondolni.A válókeresetet azért adtam be mert számára ez csak egy papir volt.Nem számitott semmit.+ gyermekkel nem olyan könnyü társat találni és ez is elkeserit nagyon.lehetek én még boldog?A titok cimü filmet már láttam és alkalmaztam is de semmi változást nem vettem észre.
2011. jún. 1. 10:52
 10/16 anonim ***** válasza:
11 ev komoly kotodest eredmenyez. Elkepzelheto hogy visszater,ehhez legalabb fel-egy ev kell hogy megforduljon a fejeben a gondolat. Magam is elvalt vok,2 evre ra ujra probaltuk(nem ment) de lattam masokat is hasonlo szituban,ugyhogy azt tanacsolom hasznald ki az idot amig eldol es magaddal torodj mind kulsoleg (ne hagyd el magad)mind mentalisan (tanulj uj dolgokat,fejleszd szemelyiseged) adj a dolognak legalabb egy evet,max kettot.
2011. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!