Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet...

Szerintetek ez jó ötlet apukámnak ajándékba?

Figyelt kérdés

Nemsoká lesz a szülinapja, nagyon szereti a sajtokat, de nem élünk olyan jól, hogy csak úgy drágább sajtokat vegyünk, így arra gondoltam, hogy veszek mindenféle jobb sajtot (többféléből egy keveset) és azt adom neki ajándékba.. De nem tudom, nem gáz-e ételt (főleg sajtot...) adni valakinek szülinapi ajándékként? Mit gondoltok?

18/L


2011. jún. 1. 12:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Bort és ilyesmit nem merek neki venni hozzá, mert nem tudom, mit szeret, egy igazán jó minőségű nagyon drága is lenne, és amúgy is van otthon csomó
2011. jún. 1. 12:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szereti, akkor nagyon kedves ajándék, csomagold be ízlésesen a bort el is hagyhatod.
2011. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem nem jó ötlet. De te ismered apukádat, lehet hogy neki bejönne.
2011. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 teglaalatt válasza:
ÁÁÁ, ez nagyon zsír, biztos örülni fog neki: )
2011. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz ételt ajándékozni. Már olyat is láttam, hogy cég küldött ajándékként sajtot (Franciaországból) a magyarországi partnerének.
2011. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez remek ötlet! Tuti örülne!
2011. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak ne vegyél neki hozzá Pápusztait,mert attól rögtön kifekszik... :D
2011. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vettem:D 8 féle sajtot kapott végül, nagyon örült neki, szóval teljes volt a siker:)
2011. júl. 2. 05:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Na...az jó,ez valóban szép meglepi volt tőled...gratula! :)
2011. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!