Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan esne ez nektek?

Hogyan esne ez nektek?

Figyelt kérdés

A férjem ma szabadnapos. örültem, hogy végre tudunk egy kicsit kettesbe lenni.

Kilenckor elment, hogy egy barátjával elmennek az üzemorvoshoz (a barátja munkahelyet vált). Gondoltam oké, dumálgatnak ect.

11kor felhívtam, hogy miújság.

Válasz: A doki csak fél egytől rendel, ezért bejöttünk a mediamarktba.

Most is hívtam, hogy ugyan mikor ér haza, mondja h most van bent a haverja, utána indulnak, de csak a három órási ingyenbusszal jönnek, mert nem akarnak gyalogolni. Fél négyre hazaér...

Ja és kijelentette, hogy ő szeretne a gépnél ülni.

Szóval hiába "passzoltam le" a lányunkat agyóshoz, hiába főztem.

7-8 körül kilép a gépből és utána fáradt, lefekszik, holnap négykor kel.


2011. jún. 1. 13:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
Ha egyszer szabadnapja van, akkor jogos, hogy lazit egy kicsit. Esetleg akkor lehetnél megsértödve, ha ELÖRE megbeszéltétek volna, hogy ma kettesben akartok valamit.
2011. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sűrűn csinálja, akkor nézd el neki.
2011. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

ismerős szitu,csak nálunk nincs gyerek...ha máskor ilyen nem fordult elő vagy nem sűrűn,akkor ne emészd magad.és inkább ne piszkáld,biztos nem fog egész délután a gép előtt ülni,pláne,ha megállsz mellette valami sexi cuccban,ez mindig beválik :D

Nyugi,biztos széthajtja magát a munkahelyén,kell neki a haverja,hogy tudjanak beszélgetni,mint férfi a férfival...

2011. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Ertelek, de mivel ez az o szabad napja, kijar neki hogy eldontse, megis hogy akarja eltolteni. Valasztott egy teljes laza napot. Semmi baj vele. Majd a legkozelebbit veled tolti. Te is pihenj mig nem jon haza.
2011. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha hazaér és látja, hogy főztél, azért eltölthettek egy vacsit kettesben, nem hinném, hogy ezek után azonnal szaladna a gép elé. Nincs még minden veszve.
2011. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Rosszul esne. Kérdés, a férjed tudott-e arról, hogy te romantikus programot szeretnél? Hogy "lepasszoltad" a gyereket, főztél, stb.? Ha meg volt beszélve, és ő mégis inkább lelépett, nyugodtan borítsd a fejére a fazekat. Lehetőleg tele forró kajával. De mi van, ha nem is tudott erről a rengeteg készülésről, csak örült, hogy van egy szabadnapja, és ténfereghet kicsit a haverral a városban, meg gépezhet...? Próbáljátok megbeszélni, hátha nem is kell összeveszni, csak egy kicsit jobban kommunikálni. Sok szerencsét! :)
2011. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
3. vagyok...ez nem azt jelenti,hogy nem vagy neki fontos...egyszerűen most ilyenje volt és kész.ha nem szeretne nem vett volna feleségül...mióta vagytok házasok?
2011. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

Te mondtad neki, hogy mit szeretnél, vagy csak várod, hogy olvas a gondolataidban meg veszi a célzásokat?


A pasiknál egyik sem működik. Meg kell nekik mondani kerek-perec, hogy mit szeretnél, hogy szeretnéd, és ehhez tartsa magát. Nem tudhatja a férjed, hogy éppen mi jár az agyadban.

2011. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ebből az egészből csak a gyereklepasszolás volt meglepi. Csak elfelejtettem szólni. Lazítani nem tudok, sajnos, inkább leszedtem az asztalt, elmosogattam, elpakoltam, most mosok-vasalok.

Ja meg szólt, hogy mossam ki a munkáscuccát.

Nem állt szándékomban kekeckedni vele, de úgyis meglátja majd rajtam, hogy eszem magam valamin. Mert ez most tényleg nagyon fáj!

Megbeszéltük hogy csinálok ebédet, végre együtt eszünk (egy hónapja nem jött össze). De azt kiböki, hogy mossak.

2011. jún. 1. 13:32
 10/25 A kérdező kommentje:

Mármint ideírni felejtettem el.

azt hiszem csak panaszkodnék egy kicsit, de most nincs kinek.

2011. jún. 1. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!