Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esne az exemnek ha...

Rosszul esne az exemnek ha összejönnék az unokaöccsével?

Figyelt kérdés
az exem 42 én 21 a srác pedig velem egykorú. megtetszettünk egymásnak csak ott az én volt barátom akivel 2 évet voltam együtt. szerintetek gáz lenne?
2011. szept. 28. 08:30
 1/7 anonim válasza:
82%
Ha kinőtted az apakomplexusodat, akkor annyira talán nem gáz...
2011. szept. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz lenne..
2011. szept. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha neked nem kellemetlen, hogy egy csaladon belul 2 ffival van kapcsolatod, hiszen az egyikkel mar volt, a masikkal most vagy, tehat ha nem erzed ezt megalazonak, akkor lehetseges.
2011. szept. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Téged miért érdekel az exed ha már semmi sincs köztetek? Szerintem ő is inkább örülne, h végre találtál egy korban hozzád illőt. Bár nem ismerem a 42 évest... Ne mondd, h nincs más pasi, aki számba vehető lenne...
2011. szept. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már az nem érdekeld hogy az exed (mikor még együtt voltatok) mennyi idős akkor ez miért érdekel?
2011. szept. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy rossz szappanopera.
2011. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, sikerült-e már teljesen túllépnie rajtad. Egyébként elég beteges lenne. Ez ua. a kategória mintha az exem haverjával kavarnék. Annyi biztos, hogy meglesz a vélemény rólad, jól ki fognak tárgyalni ők ketten egymás között, pl milyen vagy az ágyban, hogyan szopsz, ezt a férfiak úgy mondják egymás közt, hogy lyuksógorok lettek... egy időben fiúk tartoztak főleg a baráti körömben, nem egyszer hallottam, ahogy kibeszélik maguk között ezeket, csak azért írom, hogy ne legyenek illúzióid...
2011. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!