Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Nem tudok...

Most mit csináljak? Nem tudok vele nem foglalkozni.

Figyelt kérdés

Hallottam tegnap,hogy anyukám arról beszélt egy régi barátnőjével,hogy apukám igazából nem is belé volt szerelmes,hanem valaki másba,de az már foglalt volt vagy valami ilyesmi.De utána anyukám terhes lett velem ezért összeházasodtak.Nyilván anya nem tudta,hogy hallom őket,mert erről eddig én még nem tudtam.Ez múlt héten volt és azóta olyan szörnyen érzem magam.Ki akartam már verni a fejemből,de mindig eszembe jut.Senkinek sem merem elmesélni,még a barátnőimnek sem.Nekem mindig úgy tűnt,hogy mi egy jó család vagyunk és a szüleim szeretik egymást.Azóta állandóan sírok amikor nem látják.Most akkor csak miattam vannak együtt? Ez nekem borzalmas érzés. :(

16/l


2011. jún. 1. 14:33
 1/8 A kérdező kommentje:
*bocsi,szóval múlt héten volt,nem tegnap :/ nem tudom ez hogy jött...
2011. jún. 1. 14:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azóta már szeretik egymást. És egyébként meg, nem minden a szerelem. És mi van akkor ha csak anyukád tudja úgy, hogy apukád nem őt szerette?
2011. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnék egymást már régen elváltak volna! Lehet nem volt nagy viharos szerelem, de az úgy is csillapodott/elmúlt volna. Az együttéléshez szeretet, bizalom és tisztelet kell.
2011. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak nem értem miért visel ez meg engem ennyire... :S
2011. jún. 1. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Ha tényleg csakis miattad házasodtak volna össze, akkor már rég el is váltak volna. "csak" a gyerek kevés, a kapcsolat fenntartásához. Ne izgulj emiatt. Ezek szerint már több mint 16 éve együtt vannak, ennyi időt nem csak "miattad" töltöttek együtt. Hidd el,,,,túl sok ez ahhoz.
2011. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia:)

ne is gondolj rá:) lehet, hogy csak azért mondta, mert vmiért mérges volt apudra...ilyenkor sok mindent mond az ember...olyat is, amit régebben pl. félreértett...:)

ha eddigúgy láttad minden rendben, jó a kapcsolat a szüleiddel, akkor az úgy is van:) hidd el, ha ez úgy lenne, amit hallottál, akkor azt már láttad volna, kiderült volna...úgyhogy ezen nem érdemes gondolkodnod:)

ennyi időt nem lett volna anyuddal...az is lehet, hogy nem hallottad az egész történetet, és pont egy olyan részt hallottál, amit te másként értelemztél...:)

az is lehet, hogy anyud úgy mesélte, hogy pl. Zsuzsi azt mondta,hogy a férjem ezt a nőt szerette, ez volt régen stb....

nem csak miattad vannak együtt:) ha nem szeretnék egymást, akkor már rég elváltak volna...de nem, úgyhogy szeretik egymást:) most gondolj bele abba, hogy mennyi ideje vannak együtt, ha nem szeretnék egymást, akkor akkora ellenségeskedések lennének, hogy hűha...

úgyhogy kisláááány tessék mosolyogni és vidámnak lenni:)

fel a fejjel:)

remélem segítettem:)

2011. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ne haragudj,de írhatnék neked privibe?
2011. jún. 1. 16:57
 8/8 anonim ***** válasza:
a legutolsó vagyok:) ha tőlem kérdezted, akkor persze hogy írhatsz:)
2011. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!