Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes ezzel foglalkozni?

Érdemes ezzel foglalkozni?

Figyelt kérdés

A férjem is fent van közösségi oldalakon, anno még én segítettem neki regisztrálni (akkor még nem volt a férjem). Családi állapotnak elváltat írt be, ami igaz is, mert volt már nős.

Nem igazán foglalkozik ezekkel az oldalakkal, akkor megy csak fel, ha üzenetet kap.

Valamelyik nap ránéztem az adatlapjára és még mindig elvált van kiírva - ami a jelenlegi helyzetben félreérhető, egy ismerős már kérdezte, hogy jajj, mi történt?

Mondtam, hogy nem kell se közös képet kirakni, se kiírni, hogy házas, de legalább szedje le a családi állapot megjelölést, mert rám nézve így kicsit ciki.

Valamit morgott rá, de mivel nem igazán használja ezeket az oldalakat, gondolom neki nem is bír jelentőséggel.

Fussak még egy kört, vagy hagyjam a fenébe?


Egyedül az zavar, hogy esetleg ismerősöknek magyarázkodnom kell, hogy neeeem, nem váltunk el...


2011. márc. 8. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Én semmiképp sem hagynám annyiban!
2011. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Annak idejen Te segitettel neki, lehet hogy azota meg mindig nem tudja, hogy kell igazan hasznalni, torolni. Ne foglalkozz az uggyel.
2011. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem piszkosul zavarna.
2011. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
12:45 vagyok. Lehet, én is átírnám elváltra... Kutyaharapást szőrével! Hátha hívogatnák a haverjai! Csak a tieidnek szólj előre, hogy mi is a helyzet!
2011. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok bosszút állni, mert nem rosszindulatból teszi, hanem tényleg nagyon keveset foglalkozik ezekkel az oldalakkal. Imserősöket visszajelöl, elolvassa az üzeneteit, de ha nem jön semmi, akkor akár hónapokig se megy fel az oldalra.

Tudom a jelszavát, de nem szoktam sehova se belépni, hacsak kifejezetten nem kér meg valami miatt, és nem is szeretnék a tudta nélkül átállítgatni semmit sem.


Amikor szóltam, akkor is azt láttam a reakcióján, hogy ő nem tartja fontosnak ezeket az oldalakat, így nem is igazán értette, hogy mi a problémám.


Tény, hogy ideje is kevés van, még az e-mail fiókjában mutatott valamelyik nap egy levelet, akkor láttam, hogy 200 felett van az olvasatlan levelei száma, annak se ért még a végére.

2011. márc. 8. 12:50
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
12:45 vagyok. Nem bosszúból gondoltam, csak hogy megtudja, milyen érzés.
2011. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
12:45 vagyok - oktató célzattal tenném.
2011. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Én nem foglalkoznék ezzel sokat, mert ha annyira meg akarna csalni, akkor azt bárhol megtehetné, nem kell hozzá egy közösségi oldal. Más okát nem látom, ami miatt ez zavaró lehet, ne foglalkozz vele. Ha sokat veszekszel vele emiatt, még a végén érvényessé válik a kiírása...
2011. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hali!


"ő nem tartja fontosnak ezeket az oldalakat, nem is igazán értette, hogy mi a problémám."

_ Akkor miért nem ülteted le a gép elé, és mutatod meg neki?


"Tudom a jelszavát, de nem szoktam sehova se belépni, hacsak kifejezetten nem kér meg valami miatt, és nem is szeretnék a tudta nélkül átállítgatni semmit sem."

_ Miután megmutattad neki a problémádat, kérd meg hogy állítsa át, ha ő erre nem hajlandó, akkor meg szólj neki, hogy tégedet ez nagyon zavar, és szeretnéd átállítani neki! (ÉRTESD MEG VELE!)


"...ő nem tartja fontosnak ezeket az oldalakat,..."

_ Akkor meg minek regisztrált? Pláne, ha nem is használja... d0.ob ˙ Illemből? Tömeges kényszerből?


"...ideje is kevés van, még az e-mail fiókjában ... 200 felett van az olvasatlan levelei száma, annak se ért még a végére."

_ Nah, én pont ezért nem engedem a családtagjaimnak, rokonaimnak, ismerőseimnek, hogy átküldjenek akármit. Le7 tele van szép PowerPointos, szemet és lelket gyönyörködtető/frusztrációt, sokkolást okozó/örökigazságokkal telített képekkel ill. olvasnivalóval, de rá kellett jönnöm -- anyukám példáján okulva -- hogy 1x megnézem, megtartom, mert szép,... aztán többször már vissza sem nézem. d0.0b

AKKOR MEG MINEK??? SSS8-?


Éppen ezért nem is adom meg mindenkinek az email-címemet, nem akarok fuldokolni a sok jószándékú "spamtól". Ami igazán fontos, az jö7, esetleg lementem, vagy esetleg annyira gyönyörű, még esetleg az is jö7, azonban vhol határt kell húzni.

Éppen ezért még korábban szelektációs tervekkel létrehoztam egy másodlagos email-címet (SPAM-címet) magamnak,... arra várom a hülyeségeket, mmeg ezeket is, és ha van időm, s kedvem, akkor megnézem.


De pl. ha ezt nem akarjátok meglépni, én a levelezőprogimban beállítottam egy mappát CSAK a GyK-s privizőknek, egyet a GyK-s értesítőknek a klasszikus érkezett mappámba meg jö7 a többi. Én így tartok rendet az emailjeim közt, és ajánlom a módszer átvételét.

Hogy melyik mail melyik mappába menjen, azt a BEÁLLÍTÁSOK menüpontokban, a SZŰRŐKnél le7 beállítani.

De mivel a férjed ehhez túl amatőrnek érzi magát, te viszont jobban tudod, MIÉRT NEM TANÍTOD MEG ŐT IS ERRE??? d0.0b


Sztem, ha vki vmit nem tud, azt NEM BÜNTETNI kellene, HANEM MEGTANÍTANI arra, hogyan is kell ezt csinálni!? Ha meg ennyire zavar ez a dolog, ültesd le, és MUTASD MEG NEKI!!! ((:-o



1x pedig szánjatok rá KÖZÖSEN annyi időt, hogy leültök, és KÖZÖSEN KITAKARÍTJÁTOK A FIÓKJÁT A SOK SZEMÉTTŐL!

Hidd el, van úgy, hogy poénos szitukat eredményez ez, jó hangulatot is csinál, ráadásul együtt töltött órákról is szól egy ilyen "NAAAGY tavaszi EMAILtakarítás"! ((:-D ;-D


Üdv: EE

2011. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Volt hasonló helyzet nálunk is, szóltam neki, hogy zavar, mire hasonlóan reagált az én párom is, aztán szépen én kijavítottam és utána szóltam, hogy átírtam, mert nem volt kedvem magyarázkodni. Ha neki ez tényleg nem fontos, akkor nem fog ezzel sem foglalkozni és Te megnyugodsz legalább.
2011. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!