Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell a nőkkel állandóan...

Miért kell a nőkkel állandóan "foglalkozni" és középpontba állítani őket? Kicsit nagyok az elvárásaik nem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
De..........
2009. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
szeretetre vágynak és vannak ilyen fiúk is ,akik szívesen megcsinálják,ha szeretik egymást.Jól esik a törődés
2009. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Azért te enyhén általánosítasz. Normális nőnek kb. annyi az igénye a törődésre, mint normális érzelemvilágú férfinak. Magyarán egy szinten a pasinak elvárás, jól esik, ha a nő foglalkozik vele, de nem tudom, hogy ez miért baj. Csak éljünk egymás mellett, mint az idegenek és ne foglalkozzunk egymással?
2009. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Hány éves vagy?? Egy normális felnőtt férfi nem ír ilyen kérdést........

Az én férjem mindig bújik, én is ő hozzá :) Foglalkozunk egymással....ez a normális. Minden nő más szinten mozog érzelmileg, nem lehet általánosítani!

2009. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
34%
Dehogynem, jobban viszi a lét, mint a kocsim, lehet jövőre lecserélem, mindkettőt
2009. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez nőről nőre különbözik. Vannak ún. "magas fenntartási költségű" nők. Ha állandóan ilyenekbe botlasz, akkor lehet, hogy taktikát kell változtatnod, pl. ne BMW-kulccsal udvarolj.
2009. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
hát, szerintem meg pont a férfiak nagy része az, aki elvárja, sőt természetesnek veszi, hogy a nő kiszolgálja, főzzön rá, mosson rá, körülugrálja, szexi legyen stb, nem?
2009. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Én nem hiszem, hogy nagyok lennének az elvárásaim. Annyit várok a férjemtől, hogy dolgozzon (én is dolgozom és nem keresek kevesebb pénzt nála), szeressen engem is és a gyerekeket is és ezt mutassa is ki. Cserébe van szeretet, odafigyelés, tiszta ruha, kaja és szex. Szerintem nem rossz üzlet.
2009. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan már... szerinted miért mondják, hogy ők a gyengébbik nem? Sokkal több szeretetre van szükségük (persze nekünk is, de nekik sokkal fontosabb a lelki kapcsolat), biztonságra vágynak minden téren, és arra, hogy valaki törődjön velük. Ha ezek megvannak egy normális nő nagyon boldog. Az én feleségem pont ilyen, sosem akart BMW-t meg gyémánt ékszereket, csak azt, hogy nagyon szeressem őt.
2009. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Az utolsó igazán gusztustalan..............szegény család:(
2009. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!