Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg nem kedvelik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg nem kedvelik annyira az okos nőket? Félnek, tartanak tőle, ha egy nő túlságosan határozott, talpraesett, erős jellem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
vannak kivételek. azon férfiak akik viszonylag magasabb intelligenciával rendelkeznek, azt vettem észre, jobban elfogadják az okosabb nőt. valamint azon férfiaknak sincs ezzel különösebb bajuk, akiknek magas az érzelmi intelligenciájuk. a többi pasit meg el kell kerülni ;) vagy csak megmaradni velük baráti szinten.
2009. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van,nem árt ha a két fél hasonló értelmi,intellektuális szinten van,jobban megértik egymást :)
2009. dec. 18. 14:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre nem lehet általánosságban válaszolni. Az, hogy valaki határozott, talpraesett, erős jellem, sokféleképpen nyilvánulhat meg, azek önmagukban nem értékketaegóriák. Lehet egy ilyen ember egoista, törtető, karrierista, makacs, akaratos és lehet kedves, empatikus, öntudatos, stabil jellem. Mindkét végletre igaz lehet, hogy határozott, talpraesett, erős.


Van olyan férfi, akinek cseléd kell, asszonyállat, és van, akinek Társ, akivel egymást támogatva, segítve boldogulnak, haladnak előre az életük közös területein, támogatják, bátorítják egymást a külön útjaikon is (karrier).


Röviden: olyan nincs, hogy " a férfiak általában..." :)

2009. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyen nagy önbizalma, de ne legyen arrogáns. Aki elkezd azzal kérkedni, hogy okos, az nyilvánvalóan lenéz másokat, mert őket nem tartja annak. Ilyen nem kell, mert ez azt jelenti, hogy gyenge személyiség, aki ezzel akarja kompenzálni az önbizalomhiányát. Egy idióta szerep.


Okosnak tartom azt, aki jól elboldogul az életben és jól lehet vele beszélgetni. Aki meg sznob, az nagyon messziről kerüljön el.

2009. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt, ha a két fél egy szinten van. Persze nem kell az utolsó tizedes vesszőig, hogy megegyezzen a IQ-juk.

Láttam már olyat is, hogy a nő dobta a buta pasiját, meg fordítva is.

Egyébként a legtöbb férfi attól kap agyfaszt, amikor egy nő okosabb akar lenni, mint amilyen.

2009. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem pont emiatt lett vége a kapcsolatomnak, minden sz*arból levont valamit,következtetéseket, szal állandóan okoskodott, h ha én ezt csinálom akkor biztos ilyen ember vagyok meg stb.

Aztán még eléggé az elején voltunk, a poén az h még én hívtam el randizni,aztán a vége az lett h én is zavartam elXD

2009. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én főiskolára járok, de el se tudnám magam képzelni valami olyan lány mellett, aki beszélni csak a műkörömről meg egyéb dolgokról tud, esetleg annyit nem tud, amit érettségin kérdeztek.
2009. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

Hasonló intelligencia szint a legjobb állítólag,de.. én szakiskolába járok(általános suliban elrontottam a lázadásom miatt az életem egy részét :s ) a Párom pedig már rég befejezte a fősulit,28 éves.És ez a szint különbség nem látszik,ő a szakmájához ért én pedig az enyémhez(egészségügyis vagyok) Na meg ha együtt vagyunk,nem fitogtatjuk egymás tudását,nem érdekes ez.Attól függetlenül ugyanúgy tudunk beszélni és bár mi mást,nem érzem magam hülyének,azért mert én még csak a szakmát rakom le,ez a korkülönbség átka is :)Kémia,matek,fizika tudásról vagy hasonlóról,miért is beszélnénk? :) A világ felé meg nyitott vagyok,más nem is kell :) Persze nem állok le szakmánál,megszerzem utólag az érettségit és szakosodom tovább,de most ez van,így szeretjük egymást,egymás bolondságával :D

17/L

2009. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kinek mit jelent az a szó, hogy okos.... Lemegyek a cigánysorra amíg ki nem nyírnak, addig ott én is okos vagyok...
2009. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sokszor láttam már, hogy az intelligensebb lányok is a rossz fiúkat részesítik előnyben, hogy kiszakadjanak az eminens unalmas imageből :)

Ha nekem egy lány bebizonyítja hogy hozzám való akkor én elfogadom ez ilyen egyszerű. Ezt egy butuska de odaadó és aranyos lány is elérheti, de egy intelligens határozott érett nő is :)

2009. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!