Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen közös tevékenységet...

Milyen közös tevékenységet folytattok a párotokkal? Mi tart össze benneteket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Közös hobbyk: kirándulások a természetbe, fotózás, disznövények gyüjtése, kert kialakitás, olvasás.
2011. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
A szex...Ha az minőségi és mennyiségi akkor ott nagyon sokáig nincs hiba. :)
2011. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
2embert a szeretet tartson össze
2011. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mégegyszer: de ami összetart, az a határtalan szeretet egymás iránt. (elnézést, de nem olvastam rendesen végig a kérdést, ezért az elöbb csak az elsö felére irtam.
2011. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
közös tevékenységeket* inkább
2011. jún. 1. 17:39
 6/17 A kérdező kommentje:

"2embert a szeretet tartson össze"


"Mégegyszer: de ami összetart, az a határtalan szeretet egymás iránt. (elnézést, de nem olvastam rendesen végig a kérdést, ezért az elöbb csak az elsö felére irtam."


Jól van,de csak "simán" szeretettel inkább csak puszi,csók,szex,kedvben járás lehet a közös foglalkozás.

Konkrét dolgokat mondjatok,mint amit az első válaszoló írt.

2011. jún. 1. 17:41
 7/17 anonim ***** válasza:
Nálunk nincsenek közös hobbik, teljesen más emberek vagyunk, de valamiért mégis működik. Míg kicsik voltak a gyerekek, addig rengeteget mentünk mindenfelé együtt, de ezenkívül csak a takarítást meg a szexet csináltuk együtt. Szerintem is a szeretet és a közös célok tartják igazán össze a házasságot. Mindig volt valami közös tervünk, célunk, amit együtt valósítottunk meg (pl. lakásfelújítás, autóvásárlás, nyaralás megtervezése, stb.). Ezeken kívül meg hagytuk élni egymást. Nekem is voltak külön hobbijaim, meg neki is, nem korlátoztuk egymást.
2011. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ertjük mit szeretnél ,de egy gyerek nagyobb dolog mindennél egy hobbinál főleg,mégis azt mondják hogy még az se tartson össze két embert

ezért irtuk a szeretetet

2011. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokat kirándulunk kettesben, imádunk piknikezni a természetben vagy akár a tóparton és hosszasan beszélgetni, nagyokat nevetni, napozni, bográcsozni. Eljárunk együtt motorozni is, bevallom legtöbbször a besza*ás kerülget mert nagyon félek, de bízom benne, hogy vigyáz rám. Ritkábban de eljárunk vásárolgatni is együtt...
2011. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az elsö és a 17:38-as vagyok, csak közben irtak mások is: tehát mindekt a közös hobbyk ÉS a szeretet tart össze.
2011. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!