Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen közös tevékenységet...

Milyen közös tevékenységet folytattok a párotokkal? Mi tart össze benneteket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 17:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocs,nekem ez jutott azonnal az eszembe! :) Amúgy sokat sétálunk együtt és a gyerekekkel,kertészkedünk,egy a zenei és irodalmi ízlésünk,így erről sokat tudunk beszélgetni.Hogy mi tart össze minket?Talán az,hogy ugyan azt akarjuk,ugyanazok a céljaink,szinte ugyanaz a hobbynk.
2011. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
együtt főzés sütés, grill party események partik szervezése ha nálunk van filmezések mozizások, együtt fürdés, fagyizás fonatozás közeli kirándulások akár baráttokkal érdekes gyümölcsök zöldségek egzotikus ételek italok kipróbálása, kedvenc sorozatunk együtt nézése majd megbeszélése, szoba átrendezése (ez gyakran van :D) gyümölcs zöldség szedés rokonoknál segítség gyanánt és mert sokat lehet akkor enni :P
2011. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
igazából semmit. ő fekete, én fehér. én szívesen megyek vele miatta, ő szívesen jön velem miattam, de igazi közös nincs. mégis baromira boldogok vagyunk 4éve :)
2011. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyetlen közös hobbink a gitározás, de azon mindig összeveszünk, mert "ő mindig mindent jobban tud":D persze én is:D

De sokat beszélgetünk, közösek a céljaink, a baráti kör, "egy szinten vagyunk" olyan téren, hogy mi az ami érdekel...


Mondjuk néha kiakaszt a tudományos disszertációival:D:D

21-L

2011. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nincs közös hobbynk! Neki van, de azt külön csinálja, én meg valahogy a meló, háztartás mellett nem is vágyom rá. Nekem a hobby a csajos csacsogás min. heti egyszer!:)

De ezenkívül mindent együtt csinálunk szinte. Együtt főzünk általában, együtt tévézünk, együtt szórakozunk stb!

2011. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Második válaszadó vagyok,kár hogy lepontoztak,pedig csak az igazat írtam és poénosan..Sajnálom hogy a prüdéria valakinél erősebb,mint az hogy nevessen egy jót. Hová lett az emberekből a jókedv?

Bocs az OFFért!!

2011. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szeretünk együtt filmeket nézni, számítógépes játékokkal játszani, keresztrejtvényt fejteni, napi/heti lapokat nézegeti, és szórakozni... és a legfontosabb tényleg az, hogy jó a szexuális életünk, és szeretjük egymást. Vannak balhék is, de hát... mindketten makacs természetűek, és egyforma vérmérsékletűek vagyunk :)
2011. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!