Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik komoly kapcsolat...

Férfiak, akik komoly kapcsolatban éltek, megengednétek barátnőtöknek/feleségeteknek, hogy akt fotózást vállaljon?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok! Köszönöm!
2011. jún. 1. 19:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
ha ennyire szükség van a pénzre és máshogy nem tudtok szerezni akkor meg fogja érteni,hogy nem jó kedvből vállalnád el.
2011. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 1. 21:53
 13/18 anonim ***** válasza:
81%
Csak ha ez lenne az egyetlen lehetőségünk az életben maradásra. Miután kipróbáltuk a koldulást és nem vált be.
2011. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Darcy01 ***** válasza:
90%

A vőlegényem azt mondta, hogy nem.

24 évesek vagyunk.

2011. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
52%
és fordítva? nők! Ti a férfit elengednétek-e aktot fotozni?
2011. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

AZ én páromnak nem volt komolyabban ellenvetése. Tudta, hogy régóta szeretném és hogy megbízhat bennem. Én 23 voltam, ő 32 ekkor. Később bevallotta, hogy nem mondja, hogy nem volt benne szemernyi féltékenység se... De hősiesen kitartott. Nem régen konkrétan ő hozta fel, hogy kezdjek megint fotózni, mert tudja mennyire szerettem csinálni és hogy csak úgy ragyogtam egy-egy fotózás után (és nem a smink miatt). Kérdeztem tőle, nem zavarna, ha pucérkodnék? Azt válaszolta, ha annyit mutatnék, mint régen, akkor nem. (nuni nem volt soha)

Ja és nem mellesleg nagyon büszke rám természetesen, hogy szép vagyok.

2011. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ja! Most vagyok 26 (ő 35).

utolsó

2011. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
81%
Felnőtt embernek nem kell engedély ,sokan még a levegővételhez is a párjuk engedélyt kérik.
2011. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!