Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez a levélhez...

Mit szólnátok ehhez a levélhez? (Testvér-keresés 2. rész )

Figyelt kérdés

Üdv. Ismeretlenül bejelöltelek, reméltem ezzel egy beszélgetést tudok kezdeményezdni,de tervem nem jött össze. Igazából egy elég kényes témáról lenne szó. Hétfőn voltam a ...-ban(suli), de elkerültük egymást. (Barátnőm pont akkor látott meg téged, mikor már távoztam az épületből) és őszintén szólva sok bátorságom nem volt hozzá, hogy eztélőben tisztázzuk, de...

Szóval térjünk a tárgyhoz:

Az igazság az, hogy én egy 20 éves srác vagyok, aki egy elég zűrös családból származik, de mára senkim sem maradt, csak egy bátyám, akinek tudom a keresztnevét, illetve az életkorát (27-30 körüli)és a régi emlékeim szerint lakhelyét (Eger) is.

Mivel Te, mind a három kritériumnak megfelelsz, ezért gondoltam írok neked és fel veszem veled a kapcsolatot. Rossz úgy sem sülhet ki belőle, max. egy vadidegennek küldök egy téves levelet, de tudod a "Remény hal meg utoljára".


(Magamról annyit, hogy 4 évesen láttam anyukámat utoljára és első társától lett egy gyereke, aki pár évvel idősebb, mint én. Mivel apukámnak megromlott a viszonya édesanyámmal és a munka is Németországba kötötte, ezért együtt (apa és én) kiköltöztünk. Életem legszebb éveit töltöttem ott, de ez az "álom" kicsit több, mint 10 év múlva véget ért, mivel édesapám meghalt. Pár évig kint éltem még az ottani ismerősöknél és kerestem annyi pénzt, hogy haza tudjak jönni. Itthon senki sem várt és elég keserves 1-2 évem volt, de sikerült újra talpra állnom.


Talán egy, ami közös bennünk, édesanyánk neve?!


Rettentő mód örülnék egy válasznak, de ha rossz helyen keresem rokonom, kérlek írd meg.


Ui:Remélem nem gond, hogy letegeztelek.


2011. jún. 1. 19:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Elküldtem!
2011. jún. 1. 19:55
 12/18 anonim ***** válasza:
Mi is várjuk a választ veled együtt! Szorítok!
2011. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is nagyon várom a választ, ne felejtsd el megírni, h mi lett! Szorítok !!
2011. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Csak azért írok, hogy követni tudjam :) Drukkolok!
2011. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek ismerőse az illető, ezért látja, ha már volt fent. Tegnap a levélküldés után kb. 2 órát volt online, de MÉG nem írt..
2011. jún. 2. 13:42
 16/18 anonim ***** válasza:
egy fura kérdés: miért nem személyesen keresed meg?
2011. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igazából személyesen is próbáltam, de talán a sors intézte úgy, hogy épp elkerültük egymást. Mikor elhagytam az épületet, barátnőm meglátta, utánam futott..De nem mentem vissza! Sok bátorságom nincs hozzá..és mivel még mindig nem reagált ezért Őt hagyom, de a keresést nem adom fel!
2011. jún. 16. 21:28
 18/18 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.


Nos, hát akkor kitartást hozzá!!


Egy kis biztatás:


Pár évvel ezelőtt apukám kapott egy hívást. Egy 18éves lány hívta, hogy nem tudja, hogy jó embert keres-e, de ha minden igaz ő az apukája. Az anyukája egyedül nevelte 6éves koráig, majd hirtelen, balesetben elhunyt. Nevelőintézetbe került, mivel nem volt családja. (akikről tudott azok lecsúszott alkeszek voltak... szal zűrös család). Az anyukája kb fél évet lakott ott ahol mi, aztán elköltözött az ország másik végére. ( Ekkor ismerkedett meg a lány apjával, terhes lett, de közben szakítottak, a nő eltitkolta agyereket...) Annyit tudott az apukájáról, hogy hal lakott abban az időben és mi a foglalkozása. Na szóval...felhívta apumat, elmesélte neki is ezeket, és kért egy személyes találkozót. Apa már telefonon mondta neki, hogy biztos nem ő akit keres, mert ők is ebben az időben költöztek ide, de akkor már anyukám férje volt stb. Elmondta a nő nevét, és apumnak beugrott, hogy tényleg dolgozott beosztottjaként pár hónapot a nő. Egyik hétvégén eljött hozzánk a lány, apum felajánlotta neki, hogy segít megkeresni az apukáját. (nem volt nehéz, a másik szóbajöhető ember apunak régi jó barátja stb. ) Na azon a hétvégén amikor jött hozzánk a lány, elhívtuk magunkhoz a másik apajelöltet. (persze már kb 300kmel arrébb él)

A találkozó jól sikerült, az apa nem tudta, hogy van egy lánya. Azt mondta többször is kereste még évekig az anyukáját a lánynak, de nem találta. Nagyon örültek, hogy megtalálták egymást. Persze a biztonság kedvéért készült apasági teszt is. A férfinek azóta már családja volt, mondanom sem kell.

Mindenesetre a lány odaköltözött hozzájuk (már amennyire odaköltözött, azóta egyetemre jár stb. )A család befogadta őt és most mindenki örül, hogy végre pontot tehettek a történet végére.


Ezt csak azért meséltem el neked, hogy soha ne add fel a reményt! Még ha rossz nyomon is jársz, lehet az vezet el a jó útra! Sok sikert és kitartást!!

2011. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!