Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak/vegyek 50....

Mit csináljak/vegyek 50. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Anya ma 50 éves. Már felköszöntöttem, de majd csak szombaton tudunk találkozni. Nincs ötletem, hogy mit csináljak vagy vegyek neki. Ékszert szoktam,könyvet vagy fényképet, de most szeretnék valami újat. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy rendelek egy tortát, csak az meg a vonaton necces... Ötletek? (16éves lány)
2011. jún. 1. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az 50. komoly dolog...én egy évig gyűjtögettem neki, és kifeszítettem magam, úgy adtam át a takarékbetétkönyvet... De ez nem pénz kérdése. A 60-iknál jöttem rá, amikor kapott tőlem egy cserepes orchideát, és azt pátyolgatta még 5 évig. Minden hullhatott a lakásban, csak az nem... Személyes legyen. Tőled. Ha torta, akkor sütsd meg...
2011. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a cserepes virág nagyon jó ötlet, magam is azt kaptam.(meg könyvet,meg edénysorozatot) könyv a polcra a többi közé edénysorozat a kamrába eredeti csomagolásban azóta is, de a virágot látom mindennap, és mindig eszembe juttatja a szülinapomat, és vidám leszek tőle.
2011. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kollégáitól kapott cserepes virágot... nem szeretnék én is azt... :/
2011. jún. 1. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!