Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek fater 60. szülinapj...

Mit vegyek fater 60. szülinapjára? Valami emlékezeteset akarok.

Figyelt kérdés

(nem meglepetés party-t) 17F szeret a fater sportolni.

tudom h új kocsit akarna de arra most nem telik.


2011. okt. 2. 17:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

mivel szeret foglalkozni, mit szeret olvasni? egy szép könyv.. és mellé egy szép mondás, pl:

- Eddig a hátad mögött csak faternek szólítottalak,

de ezentúl, születésnapod alkalmával, megváltozva-megváltoztatva, ÉDESAPÁNAK foglak nevezni!

2011. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60 minipezsgő, v. sör, melyiket szereti?
2011. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
sőr. de 60db?
2011. okt. 2. 17:20
 4/21 anonim ***** válasza:
Mit sportol? Valami azzal összefüggőt adnék. Faternak anyámmal egy Új Zélandi vadászatot dobtunk össze 50.-re mert őt meg az érdekli. Amúgy meg egy különleges 60 éves whiskey is egy jó ajándék(ha értékeli a különlegesen jó piákat). De jobban kéne ismerni a személyiségét, hogy bármi más konkrétat ajánljak...
2011. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
az öreg dzsekdenielszt! és egy jókönyvet.
2011. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%

dejóál itt mindenki anyagilag,pedig válság van.XD

(nekem meg még kajára se telik)

2011. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feltétlen drágább ajándékokban gondolkodj, azt mástól is simán kaphat. Valami igazán személyes legyen, pl. régi közös, családi fotókból csinálj egy kollázst, hozzá meg írj jópofa szövegeket. Mellé persze vehetsz is valamit, de a fő ajándék olyan legyen, amin látszik, hogy "dolgoztál vele".
2011. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
matchboxot
2011. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egy férfias ezüstláncot-ha hord ilyet. Egy cigarettatárcát-ha dohányzik. Gravírozva egy 60.
2011. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

Kajára-se-tellik-guy!


Nem ez volt a kérdés, ezért nem kell idejönni. Internet kiköt, jupíszí alapra levesz, mobiltelefon kikapcsol. Értem én a helyzetedet, csak a "mások mekkora g3cik, mert van lecsó" kiveri a kib@szott biztosítékot.


Kérdező, a "dugd fel..." szöveg k.va jó volt. Szerintem vegyetek neki egy szép és különleges órát, vagy egy pár napos pihenést...

2011. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!