Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a Gertrúd névről?...

Mit gondolsz a Gertrúd névről? Tetszik? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 19:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon szép név:)
2011. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem is egy lúd jut róla eszembe.Meg a túró rudi is. Nem tetszik ez a név.
2011. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez a hosszú "ú" benne nekem kissé elrontja a hangzását. A Trudi aranyos, bár mindkettőnek olyan idegen hangzása is van, szóval szokatlanabb, ritkább családnévvel tudnám inkább elképzelni. Én nem adnám a gyermekemnek, mert valahogy kemény, durva, hangzású, ezért nőietlennek hat (számomra, ez a személyes véleményem). A lágyabb női neveket jobban szeretem, ennyi.
2011. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
5%

Nekem nem tetszik!

Egyébként itt az egyik hozzászoló említette hogy olyan rideg!Nekem volt egy munkatársam neki is ez a neve,de ő is tényleg olyan rideg volt mint a neve!Komolyan!Egyébként Gertinek szokták becézni a Gertrúdot!

Nekem nem tetszik!

2011. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%
Nekem most a magyar érettségi tanulás kellős közepén egyértelműen Bánk bánék Gertrudis-a lebeg a szemem előtt, de amúgy nekem is, Gőgös Gúnár Gedeon. Nem tudom, miért, de a G betűt nem tartom lányos betűnek. (Bár ez de hülyeség, erre eddig soha nem is gondoltam, hogy így gondolom...)
2011. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csúnya, úgy hangzik mint egy nagy morgós fingás.
2011. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Darcy01 ***** válasza:
Nem szép név.
2011. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik,de hát aki viseli,próbálja megszeretni,mást úgyse tud.Én se vagyok oda az enyémért, de ez van...
2011. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Nekem nem tetszik.. libás
2011. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nagymamám is az. Hideg és gőgös.
2011. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!