Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megharagudnál a Barátnődre,...

Megharagudnál a Barátnődre, ha más csajnak is írná hogy "szeretlek" "szép vagy"?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
ez egy meleg viszony?
2011. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Miért haragudnék? Ha már a barátaidat is kisajátítod, mi lesz később a pasiddal? Nem vehet majd levegőt nélküled?
2011. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem haragudnék meg rá,hiszen nem tudok.. csak rosszul esne/esett..:(( és annyit nem is említettem neki..
2011. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
LOL.. Ez nem viszony hanem vélemény kérés. Szóval van egy csaj, van neki csaj barátnője. LB mondjuk így. És az ő LB-je másnak is írja hogy szereti meg ilyenek
2011. jún. 1. 19:40
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor haragudnék meg rá, ha nekem mondaná.

Nem te féltékynekedtél pár kérdéssel előrébb is?

A barátnő-barátnő kapcsolat nem olyan mint a csaj-pasi kapcsolat, nem jelent monogámiát.

Attól h van egy jó barátnőm, lehet másik jó barátnőm is.

2011. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A lányokhoz vonzódsz, vagy mi, hogy ennyire féltékeny vagy? Mert ez nem normális. Főleg hogy többször is felteszed a kérdést. Beteges.
2011. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez csak vélemény kérés
2011. jún. 1. 19:43
 8/17 anonim ***** válasza:
aha szóval te lány vagy és van egy csaj barátod aki írt az egyik csaj barátjának, hogy szereti. Nem nem haragudnék meg
2011. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én barátnőknek nem udvarolok, és ha nekem ezt írná egy barátnőm, azt hinném bukik rám.
2011. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nem! miért ne szerethetné a barátnőjét? ettől még nem lesz leszbikus! és miért ne dícsérhetné meg a barátnőjét? én is szoktam neki mondani, hogy szép, pedig férjem és gyerekem is van.

jujjj most tényleg nem értem mi ebben a sértő :O

2011. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!