Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszat tettem, kapni fogok...

Rosszat tettem, kapni fogok érte. Nem akarok újabb veszekedést, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Többen vagyunk testvérek. Előfordul hogy én vagy a nagyobbik tesóm odasóz a másiknak... Tegnap anyu kicsit kiakadt a nagyobbik tesóm miatt,suli problémák meg gond van a magatartásával. Sírt anyu miatta,üvöltözött,dobált mindent,mert már kiborító amilyen stílusa van. Mi ezt több órán keresztül hallgattuk tesóimmal,én vigasztaltam anyut. Ez már nem először fordul elő. Ma én vagyok velük itthon,anyu dolgozik. A nagyobbik öcsém soha nem fogad szót,és ma betelt a pohár. Rászóltam normális hangnemben többször is,végül bemutatott nekem meg magyarázott. Megvertem... az oldalán van két piros karcolás + az arcát ütöttem meg ami most piros. Soha nem volt még ilyen... Anyutól előre félek hogy ki fog rajtunk akadni,hisz megbeszéltük hogy béke lesz. Annyira kiakadtam már hogy most is itt sírok,mert nagyon szeretem őt,őket.


Mit tegyek? Nem akarom hogy anyu megtudja,mert ha megtudná nagyon kiborulna. Tesómmal sem akarok rossz kapcsolatot,de ő befog árulni.


2011. jún. 1. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
3%

Basszus,gondolkodtál volna,mielőtt megverted!Ennyi eszed nincs,hogy a testvéreidet nem bántod fizikailag?Zsaroltad volna lelkileg,ne félj,jobban fájt volna neki,de még tanult volna is belőle!De hülyeséget csináltál..-.-

Fizesd le tesódat,vagy tagadj mindent,ha nagyon megakarod úszni!

De szerintem inkább vald be magad..

2011. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
79%
Ne halgass az előző válaszolóra! Mikor hazajön mondd el neki nyugisan, hogy mi történt, mit csinált Ő veled, és azt is, hogy Te mit csináltál vele.
2011. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
többször rá szóltál, nem hallgatott meg, hát megverted. Igaz lehet, hogy elég lett volna egy pofon, de én anyud helyében nem akadnék ki max veled kettesben megbeszélném,hogy ilyet ha lehet ne csinálj.De a kis öcsikét lebasznám, amiért ilyen értetlen.
2011. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megertelek!!!En is szarra vertem masfel evvel fiatalabb öcsemet,amikor szemetkedett.A baj az,hogy par ev alatt akkora allat lett belöle,hogy inkabb csöndben maradok.
2011. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen előzd meg az öcsköst a beszámolóval. De készülj rá, hogy amint anyud belép ő ezzel fogja kezdni. Ha mégsem anyud rákérdez miért pirosa az arca, na és akkor elregéli, ha olyan még megtoldja.

Szóval előzd meg, kezd úgy, hogy: anyu, el kell valamit mondanom. Tudom nem így kellett volna megoldani, de már késő volt mire annyira lehiggadtál, hogy gondolkozni tudj. Kérd meg üljön le, és mond el mit tett a tesód, és végül mi lett.

Szerintem meg fogja érteni, max. mind a kettőtökkel elbeszélget kicsit négy szem közt. A tesóddal nem olyan megbocsájtóan, legalábbis az elején. Aztán gondolom megkér titeket, hogy béküljetek ki, öleljétek meg egymást. Az még plusz jó pont lehet, ha te mondod, hogy már kibékültünk, vagy legalábbis te bocsánatot kérve megpróbáltad.

2011. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen,ez így jó lesz utolsó!:) Köszönöm!

Amúgy először csak egy pofont kapott,erre bemutatott nekem meg rondán beszélt +üvöltött. Megkértem hogy ne üvöltsön,nem hallgatott rám,ezért kapott.


De remélem minden rendben lesz, nem akartam hogy fájjon neki...

2011. jún. 1. 20:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. jún. 1. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyádnak kéne a gyerekit nevelni,nem a tesóknak egymást.
2011. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!