Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzátok fel azt ha...

Hogyan dolgozzátok fel azt ha rosszat gondol rólatok egy olyan ember akit nagyon szerettek?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny lány vagyok, hogyan tegyem túl magam ezen? A volt barátomról van szó, csupa negatívat gondol rólam:(
2011. okt. 9. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsszó az, hogy a VOLT barátod. Hülyeség ilyenkor érzelmi zsarolásnak engedni.

Iktasd ki az életedből és tegyél rá magasról, hogy miket gondol, vagy miket blöfföl.

Töröld mindenhonnan, hívást tiltsd le.


Ha már ex, akkor miért foglalkoztat, hogy mit gondol? Szakítás után az a ritkább, hogy egymást dicsőítik a felek.

2011. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretem még, ő volt az első az életemben, és nagyon megviselt, nem tudom hogy kezeljem ezt az egészet. Nagyon rossz érzés csalódni valakiben akit nagyon szeretünk és közel engedtem magamhoz:(
2011. okt. 9. 09:14
 3/7 anonim ***** válasza:
volt nekem is hogy így éreztem de később az ellenkezője derült ki.
2011. okt. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan miket "gondol"? Csináltál valamit, amit ő félreért, vagy mi? Amúgy megbeszélheted vele, ha nagyon zavar, de ne alázd meg magad, mikor elmúlik, a föld alá ásnád majd legszivesebben magad, hogy miket bevállaltál érte, és hogy most mennyire máshogy csinálnád így, hogy nme érdekel... (tapasztalat)
2011. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt augusztusban, és is nagyon érzékeny vagyok, szóval ha gondolod írj nyugodtan privit, szívesen beszélgetek veled :)
2011. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hazug embernek tart, pedig nincs rá oka, szánalmasnak is, mert nem tudom elfelejteni őt, és ez nagyon bánt engem. Nagyon érzékeny vagyok, hamar eltörik a mécses, így állandóan azzal jött hogy mindig bőgök (van benne igazság), és még kitudja miket gondol rólam..
2011. okt. 9. 09:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezesetben csak hagyd figyelmen kívül... Nem tudsz mit csinálni, csak magadat bántod ezzel... Foglalkozz a tanulással, a hobbiddal, a barátaiddal, és azokkal, akik megérdemelnek, ne pedig olyanokkal, akik olyan dolgokkal bántanak, amiről nem tehetsz, amilyen a személyiséged... Hagyd a p*csába, nem érdemel meg:)
2011. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!