Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen bunkó?

Hogy lehet ilyen bunkó?

Figyelt kérdés

Párommal reggel összevesztünk, mivel nem akartam sexelni vele. Nagyon rosszul aludtam, munkahelyi gondjaim vannak és ráadásul a fejem is fájt. Mondtam, hogy most hagyjon aludni, nincs kedvem. Ő erre teljesen kikelt magából, hogy így menjen dolgozni, meg nem hagyott békén hogy neki akkor is kell. Én nyomatékosítottam, hogy márpedig ma nem kap semmit.

Annyit reagált, hogy ez neki olyan mint nekem a reggeli kávé…létszükség.

Mondtam neki hogy 2 hétig nem volt szex mert ilyen-olyan gondjai voltak nem volt kedve hozzá én toleráltam és megértettem, ő ezt miért nem tudja nekem? Erre azt válaszolta, mert ő a férfi és ő irányít. Annyit reagáltam, ha szeretőt akar menjen és keressen magának én a barátnője vagyok és egy kapcsolatban alkalmazkodni kell a másikhoz. Erre ő fogta magát és haza ment, közölte, hogy akkor elmegy keresni egy k*rvát, én pedig hogy többet hozzám ne jöjjön erre pedig annyit mondott, hogy biztos lehetek benne, hogy nem fog.

Később írt egy sms-t, hogy ne haragudjak, hogy bunkó volt.

Még mindig haragszom rá. És ez már nem az első ilyen eset, bár még soha nem fajult el eddig. Mit gondoltok erről a szituációról?


2011. jún. 2. 14:41
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
93%
Úristen... én biztos kitenném a szűrét... mi az h ő a férfi és ő irányít? kicsit el van tévedve a párod.
2011. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
Az igen... Nekem ilyen pasi nem kéne, de te tudod...
2011. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tartsatok egy kis szünetet most.ne találkozzatok,hogy mindegyikőtök át tudja gondolni a dolgait.Mondtad hogy nem az első eset nála.
2011. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%

igaza van, bunkó volt

ki is tenném a szűrét, nekem egy ilyen ember nem kellene

2011. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
Húú.. Hát nálam nemhogy a hálószobáig, de a küszöbig se juthatna el egy ilyen "díszpéldány" :(
2011. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj.

Ha bármi gondod lesz és nem kapja meg a szexet, vagy állandóan hisztizni fog, vagy szeretőt fog tartani.

Tipikus ösztönlény a pasid.

2011. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Ez nagyon gáz! A szexhez két ember kell, és nem arról szól, hogy a nő dolga kiszolgálni a férfit, akkor is, ha nincs kedve hozzá. Ráadásul ezt így a fejedhez vágni, és utána még rátenni jó néhány lapáttal...,hát! Én nem kínlódnék egy ilyen alakkal, mert tényleg bunkó!
2011. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%
Lwgkozelebb meg fog eroszakolni. Rakd ki, mig nem keso, mert nem csak a szexben fog majd iranyitani, hanem az egesz eletedet az akaratja szering kell majd leelned. Ha nem ugy akarod, majd jol elver.
2011. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Bunkó volt.


Mégis mi lesz ha mellette maradnál, jön a gyerek, de veszélyezetett terhes leszel, és pár hétig tilos lesz a szex? Szülés után meg 6 hétig????

2011. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt bunkó volt, másrészt alapjaiban van gond a kapcsolatról alkotott véleményével. Ha ilyen komoly problémákat okoz a dolog, tényleg nincs helyetek egymás mellett.. A toleranciát és figyelmet mindkét félnek nyújtania kell, nem csak az egyik kénye-kedve szerint történnek a dolgok! Ez nem pusztán bunkóság, hanem önzés. Gondolom jól esett volna, ha segíteni próbál, nem pedig üvölt veled, mert márpedig kötelességed kiszolgálni őt..

Én nem tudom, milyen ember lehet a hétköznapokban, de én egy ilyen eset után nagyon kiábrándulnék belőle.

2011. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!