Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jobban megtudj...

Mit tegyek hogy jobban megtudjak bizni benne?

Figyelt kérdés
röviden:nagy nőcsábász volt de elvileg velem boldog,csak néha 1-2 percre eszembe jut hogy mekkora nőcsábász volt és kicsit aggódok,aztán elmulik,de zavar
2011. jún. 2. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg én barátom is az volt, saját elmondása alapján, de most abszolút nem az, teljesen megbízható, nem is tudom, hogy higyek-e neki. Nem ismertem korábban és barátait sem ismertem meg, mert külföldön jöttünk össze...de nem szokott "hazudni", nagyot mondani, szóval szerintem képes egy férfi megváltozni a szerelméért...Bízzál meg benne szerintem.
2011. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet melletted le fog nyugodni.Sok mindentõl függ.
2011. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok ferfi szeret egy kicsit nagyitani, hogy hany meg milyen noei voltak.
2011. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, ha nem "egyéjszakás" kalandként kezel téged, valószínűleg többet szeretne, vagy esetleg megérett egy komoly kapcsolatra. Nekem van egy hasonló barátom (csak barát), aki falta a nőket, most meg 34 évesen fülig szerelmes, összeköltöztek és nagy a boldogság:)

Az más dolog viszont, hogy az ilyen típusú férfiaknak fontos a külső és a szex. Tehát ha hosszútávú lesz a kapcsolat, figyelj oda, hogy ne fásuljatok bele, mert az ilyen férfiak, ha nem kapják meg otthon, amire szükségük van, előfordul, hogy félrekacsintgatnak.

Szóval szerintem bízz meg benne, ha nem ad okot az ellenkezőjére, mert a bizalmatlanság tönkre tudja tenni a kapcsolatokat.

2011. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
párat volt szerencsém látni....
2011. jún. 2. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy amit egy pasi mond, hogy hány nővel volt, azt oszd el hárommal, amit egy nő mond, hogy hány pasival volt, azt szorozd meg hárommal. :-)
2011. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!