Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül szeretnék lenni. Ez...

Egyedül szeretnék lenni. Ez normális?

Figyelt kérdés

Már elég régóta nagyon feszült vagyok a család miatt is meg a munkám miatt is (kamionozok). Feleség, gyerek nélkül szeretnék lenni max 2 napig egyedül. szeretem őket és foglalkozok velük de már megőrülök. minden nap felidegesít a főnököm vagy én saját magamat, hazajövök, éjszaka hallgatom a gyereksírást, alszok vagy 3-5 órát, hajnalban keljek fel, vezessek hajnaltól estig-éjszakáig úgy h ne aludjak el. most ne jöjjön az a rész h gyereket csinálni könnyü volt :). Tudom hogy a feleségem is elég fáradt de neki annyiból jobb h lepasszolja a gyereket anyámnak és tud pihenni. én emg egy szájbatekert szabadnapot nem tudok kivenni. Az egyik ismerősöm szerint hülye vagyok hogy család nélkül akarok lenni. Normális vagy nem?

27/f


2011. jún. 2. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne lennél normális? Nyáron én is el szoktam menni kb. 2 napra, amikor se gyerek, se semmi egyéb, és relax van :)
2011. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy normális, én teljes mértékben megértelek - bár én anyósommal élek :D
2011. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jujj. Hogy ne lenne normális.-.- Inkább az a gáz, hogy az emberek altatják egymást, és ezt nem képesek még maguknak sem bevallani. Nem jó, ha mindig egymás nyakán lóg az ember, még egy házasságban sem. Kell néha egy kis magány.:) Én hiszek ebben, és abban is, hogy ez a hosszú házasság titka. Nem hiába van az, hogy ha valaki mindig együtt van, 20 év múlva jön a válás.
2011. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nincs evvel semmi baj... mondd el a feleségednek is ezt, amit itt leírtál!!!
2011. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nagyon meg értelek.Én nőként kb.ugyanígy látom,bár gyerekem nincs és nem is tervezek.

De a munkám hasonló,mint neked,hajnaltól késő estig stb..


Igen is legyél kicsit önző és legyél egyedül,ha arra van igényed.

Én tanyán lakok a párommal,itt meg van a nyugalmam(bár vannak szomszédaim,de normálisak és főút mellett lakok,de akkor is,nekem ez hiányzott,hogy a mindennapi taposómalmot le tudjam viselni)

2011. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál még arra hogy nemzetközi kamionozást választod? Több pénzed is lenne és az egyedül léttel sem lenne gond... másrészt azért az egy életforma is. Persze ehhez kell 1 normális feleség, aki nem kefél félre mert nem lát mondjuk 4-5-nap egyhuzamban..
2011. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igaz, Én nő vagyok, de a sok munka mellett Én is ki szoktam készülni. Most voltam a barátnőmmel egy hétig nyaralni. Férj, gyerek, gondok maradtak.Most teljesen kipihenve, türelemmel, feltöltődve újra itt vagyok. Ennyi mindenkinek jár, teljesen normális szerintem.
2011. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

18:35ös vagyok.Úgy érzem,én is hivatásosan vezetek,csak nem kamiont,legalábbis egyenlőre :-)

Fel a fejjel és tényleg néha csinálj magadnak egy kis szabad időt(nekem heti egy szabad napom lesz,ha be fejezem a tanfolyamot.Heti 6 napon reggel nem egész 4kor indulok majd itthonról és este talán haza érek háromnegyed 10re.Aztán alvás,már amennyi;most még nem ennyire intenzíven,de volt olyan,hogy éjfélkor értem haza és 3 óra 50kor már indultam is vissza,de a pihenő időm megvan,csak k..va sokat utazok még a munkaidő előtt és után)


Én szabadidőt úgy csinálok magamnak,hogy azon a heti egy napon,amikor mossa a gép a heti szennyesemet,addig elmegyek egy kicsit "kirándulni" vagyis inkább sétálni és kiszellőztetni a fejem.Akkor is kattog az agyam,de jobb egy picivel.Ha meg nagyon nem bírom,sírok de nagyon sokat.Az is könnyít,nekem legalábbis.

2011. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem normális. Én is kamionozok (igaz nekem nincs családom), de majd átjöhetsz a fülkémbe és megvígasztallak szivi :D

puszika bugyi-buci <3

2011. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Semmi elítélendő nincs abban, hogyha valaki egy kicsit ki akarja a fejét szellőztetni és kiszakadni abból, ami állandóan körbeveszi. És hidd el, hogy ezzel önmagában nem vétesz a családod ellen. Az már, ha más nő "ölében" akarnád kipihenni, az már gáz volna, de ha egy hétvégére elmész egyedül horgászni, az bocsánatos "bűn".
2011. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!