Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19/Lvagyok, anyumék elutaznak...

19/Lvagyok, anyumék elutaznak 1hétre, és nem hagynak egyedül itthon a lakásban! Egy ismerőst küldenek vigyázni rám! Normális ez?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, nem iszom, nem drogozok, nem cigizek , nem vagyok rocker sőt semmi átlagostól eltérő!És anyumék mégis mikor elutaznak az apukám, a legjobb barátját (férfi (40) éves), ismerősét küldik a lakásba + annak a barátnőjét! Mert,hogy én egyedül nem maradhatok itthon!Normális ez???? Nekem is van barátom 23 éves(már 9 hónapja vagyunk együtt és szeretik is anyumék!)Mondtam szüleimnek h ő is itt lesz majd 2en leszünk és mondta h az kevés , nem érdekli ő elhívja azt az ismerősünket+ akkor a bnőjét is. Most tényleg, csak én érzem ezt abnormálisnak?Ti erre mit reagálnátok? Barátomnak még el se mertem mondani , mert teljesen kiakadna...
2011. aug. 13. 12:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 19 éves fiam van. Mi 1 hónapra mentünk el,és eszembe sem jutott hogy babysittert hívjak a házhoz.

19 évesen akár fiú,akár lány már tud egyedül boldogulni..

A szüleidre nem mondom hogy nem normálisak csak azt,hogy képtelenek elfogadni azt a tényt hogy felnőtt nő lettél.

Nem bíznak meg benned,és ez szerintem sokkal fájóbb érzés lehet mint az,hogy nem engednek egyedül a lakásban..

Valami nagyon el van rontva nálatok ha a szüleid ennyire bizalmatlanok.

2011. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális :S De hagyd rájuk. Nem öreg begyöpösödött alakokat küldött rád, biztos meg tudod majd velük beszélni, hogy lépjenek le:)
2011. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
nem vagyok rocker - ez milyen általánosítás? Szerintem a rock szeretete ne függ össze azzal, miért bíznak másra. Én rocker vagyok, de sosem cigiztem, ittam, drogoztam... bocs az offért, de nagyon feltűnt.
2011. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
32%
Én a helyedben megpróbálnám ezt megbeszélni, ha normálisan nem megy kiverném a balhét és közölném hogy akkor én is elmegyek otthonról és kész. Az apuka barátai meg lehetnek ott egyedül.
2011. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
33%

Kérdezd meg szüleid, hogy mi a valódi oka, talán a házra vigyáznak, meg az állatokra, vagy tényleg féltenek stb.



Mégis miért akadna ki a barátod?

2011. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%

:D:D üdv a klubban, 18 évesen nekem is mellém rendelték nagyanyámékat, pedig majdnem 19 voltam:)

Szerencsére azóta elkerültem egyetemre, szóval változott a helyzet, jövőben végzek és költözök a páromhoz.

Ma épp azon akadt ki apám, hogy 21 évesen bordó pirosra mertem festeni a körmömet, azt mondta, míg le nem szedem, ne tegyem be a lábamat a lakásba.

Aztán csodálkozik, hogy nem akarok itthon maradni egyetem után:-S

Nem tehetsz mást, míg eltartanak, csak arra törekedhetsz, hogy minél hamarabb saját lábadra állj.

Nem írtam, de én is teljesen "normális" vagyok, sőt, mindig jól tanultam, nem jártam bulizni, a cigit és a piát elvből utálom...Mégis ez jutott nekem...azonban egy bordó köröm miatt kerülök utcára:-S

21-L

2011. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%
Ez tényleg elég kemény. Az ismerős milyen? Ha jóarc, akkor simán átmehetsz majd a barátodékhoz aludni meg ilyenek. De a csávó tud már róla? Lehet, hogy röhögőgörcsöt kap, amikor szüleid előállnak ezzel.
2011. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%

én ezt mondanám: amíg a barátotok vigyáz a házunkra,addig én ott alszom a barátom szüleinél :-)


egy kicsit tényleg túlzás,ez az aggódás.főleg,hogy nem maradtál volna egyedül

2011. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem normális. Főleg ha van barátod, aki idősebb is nálad...
2011. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
De tényleg tegyél valamit, mert ha ezt így hagyod akkor mindig ovis kislányként fognak tekinteni rád. Tényleg közöld hogy nem maradsz így otthon, láthatóan pakold be a cuccaidat egy hátizsákba, hátha felfogják és nem küldenek bébiszittert:) De ha ennek ellenére is akkor meg tényleg menj el otthonról addig.
2011. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!