Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdekli a barátomat...

Miért nem érdekli a barátomat h mi van velem?

Figyelt kérdés

Egy középsuliba járok a barátommal,11 hónapos kapcsolatunk van. De valahogy úgy érzem, h nem érdekli őt h mi van velem.

Múltkor is, nem mentem iskolába, nos anyum mondta neki reggel, h ne várjon meg,mivel rosszul vagyok. Arra nem volt képes, h egy smst írjon h mi van velem vagy valami. Délután mikor találkoztunk meg sem kérdezte h jobban e vagyok már. Sőt, nem is érdekelte és mikor ezt felhoztam neki még ő volt megsértődve.

Meg, nemrég írtunk angolból és mindkettőnk megkapta a jegyet. Én érdeklődtem h hogyan sikerült neki, vagy mik voltak a hibái stb. De ő még azt sem kérdezte meg h nekem h sikerült. Pedig még mondtam is, h én is megkaptam,de a jegyet direkt nem mondtam,kíváncsi voltam h rákérdez e.

Én mindig megkérdem az ő véleményét ha egy nagyobb döntés előtt állok vagy ha kettőnkről van szó. Ő soha, ő csak megy a feje után:(

Most is hétfőn lesz a névnapom és fogadni mernék h azt is elfelejti. Mivel nem beszél róla, nem kérdezi meg h mit szeretnék kapni vagy h tervezek e valamit. Semmi egyáltalán.(Mellesleg, ha tavaly nem szóltam volna neki,akk is elfelejtette volna). Én már a szülinapja előtti hónapban már érdeklődtem h mit szeretne kapni.Sőt, még a barátait is megkérdeztem h minek is örülne.

A gond ott van, h tudom h szeret. Sms-eket küld szeretlek és hiányzom szöveggel,sokat simogat,gyakran megyünk el motrozni vagy meghív ebédre,meg minden nap megdicsér h "milyen csinos vagyok" meg ilyesmik. De valahogy nem értem h miért nem érdeklődik afelől h mi van velem:(

18/L


2011. jún. 2. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Ezt beszéld meg vele...Aztán majd a reakciójából rájössz,h érdemes-e folytatni...
2011. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Sablonszövegeket nyom,vagy mi?Szerintem így is gondolhatja,nem erre célzok,hogy nem.Másrészt meg lehet,hogy nem úgy szeret,ahogy kellene,vagy a legelején..
2011. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Annyi hogy a te figyelemigényed nagyobb mint az övé.Próbáld meg hogy egy darabig nem kérdezed meg őt,pl.:milyen jegyet kapott,mi van vele...stb.Semmit.Amúgy meg gondolom megszokta hogy te úgyis mindent elmondasz neki,hát miért kérdezze?
2011. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez kicsinyes dolog. A pasik mások mint a lányok, nem annyira empatikusak, kevésbé együttérzőek, és érdeklődőek. Ráadásul a fiúk késöbb érnek. Hiába ő is 18 attól még kb 14-15 éves szinten van.Na meg egy suliba jártok, folyton lát, ezért leszar.Ha nem látna éjjel nappal, vagy lenne külön sztoritok is, akkor érdeklődőbb lenne.Lehet, hogy kicsit nyers voltam, de tényleg ez van.
2011. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
77%
Sztem szeret téged csak kicsit néha elege van belőled. Az is meglehet hogy csak kihasznál.:/ Nem vagyok szakértő a témában de nem lenne jobb ha egy kis ideig külön lennétek??
2011. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

-Lehet h tényleg nem nagy a figyelemigénye, de basszus a barátnője vagyok. Néha azért rákérdezhet h mi van velem is.

-Nem szoktam mindent elmesélni neki, nem vagyok az a típus. Ha meg megakarom ezt vele beszélni, akk meg az jön le neki h követelőző vagyok vagy ez egy indok arra h szakíthassak vele...

-Ha meg fel is hív hétvégén h mi volt velem,egy mondatba épphogy csak eltudom mondani,mivel utána egész végig arról beszél h neki milyen rossz volt a nap,folyton dolgoztassák a szülei,mindenki hülye csak ő az okos stb.

-meg minden nap ugyanazt mondogassa pl h csinos vagyok vagy h szépek a körmeim(szoktam mintákat rajzolni). És ezeken a mondatokon soha nem változtat. A szép meg a csinos szónak is rengeteg szinonimája. Ezek után azon is elgondolkozok h egyáltalán tetszem e neki vagy csak mondja a mondatokat.

2011. jún. 2. 21:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Külön nem nagyon tudunk lenni,max hétvégenként.
2011. jún. 2. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!