Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szeretem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretem a barátomat, de ő már nem szeret engem. Látom hogy húzza a száját a hátam mögött, nem érdekli, ha ma nem érek rá, és még ezer jel, ami azért lehet, mert nem kell (ett) küzdenie értem.

Figyelt kérdés

lehet azért nem szakít velem, mert nem mer? nem akar megbántani?

most szakítsak én?aki totál szerelmes? én mondjam, hogy hagyjuk? akinek a legjobban fájna?

minden nap gyötrő, kínzó, hogy én bújok, ő nem, én rámosolygok, ő csak néz, hogy mit mosolygok

segítség! hogy szedjem ki belőle, hogy inkább dobjon ki, ,mert én erre nem vagyok képes. mert ő ilyen beszélgetéseknél azt mondja, hogy nem akar szakítani, stb. de ez tarthatatlan!


2010. máj. 6. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
velem is ugyan ez volt, 1 hónapig őrített a nagy szerelmem hogy nem foglalkozott velem én meg alig mertem hozzászólni hogy ne hogy szakítson, de lépned kell mert ez így nem lesz jó csak szenvedni fogsz és egyre rosszabb és rosszabb lesz én ezt ajánlom neked hogy szakíts te...
2010. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem ez megalázó lenne! és hogy még ő szakítson? legyen már benned annyi önérzet kedves kérdező, hogy igen is te szakíts és ő főjön a saját levében...
2010. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

de az is úgy fájna, ha arra gondolok, hogy ha szakítok ő esetleg megkönnyebbülést érezne

hogyan kellene kiszedni belőle, hogy lehet csak én nézem be az egészet

mert épp megfigyelőállásban vagyok...

várom, hogyan udvarol, akarhat e engem és ugye nem ezt látom

de az is lehet, hogy megszokta, hogy én rohanok mindig és csak büszkeségből azért sem érezteti hogy szeret

hagy aggódjak

ahogy ő is csak az előző kapcs-ában

2010. máj. 6. 17:28
 4/12 A kérdező kommentje:

első válaszolótól kérdezném, hogy ő a sarkára állt? és szakított? vagy hogyan lett vége?

a srác meg egyszerűen rá mondta az áment?

2010. máj. 6. 17:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hát jah 1 hónap hülyítés után szakított velem méghozzá nem a szemembe mondta annyira nem érdekeltem már hogy nem méltatott még a szemembe se modnani hogy figyelj már nem érzek semmit szakítsunk..én akkor annyira összeroppantam hogy jah :S de azán mentem egy másik fiúhoz aki elfeledtette velem a szerelmi bánatra a gyógyír egy másik pasi.. :) szóval lépj
2010. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

és mi történt az alatt az egy hónap alatt?

nem hívott nem keresett, te vártad

vagy ha mentél jól van, ha nem az is?

2010. máj. 6. 17:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Erre a kérdésre válaszoltam nemrég. Nem is egyszer. Kb. ugyanaz a probléma itt is. Hagy ne írjam le mégegyszer.

2010. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
osztály társak voltunk. és nem szólt hozzám nem beszéltünk nem keresett de én egyszerűen annyira szerettem hogy nem mertem lépni mert hátha az miatt dobna ki...de így is csalódtam...túllehet élni..utána ugyan úgy különváltak útjaink nem beszéltünk meg semmi...próbáltuk kerülni egymást próbáltam elfelejteni, de őt már anynira nem érdekeltem hogy felőle csinálhattam volna akármit :D szóval ha úgy érzed hogy nem törődik veled már nem vagytok ojanok mint régen lépj és ne légy ojan hülye mint én...leégettem magam, és önző voltam hittem abban hogy ez még megjavul, de tévedtem :) ne lépj az én hibámba. + amikor kérdeztem tőle hgoy akar e eggyáltalán még tőlem valamit belehazudott az arcomba és azt mondta hogy igen... szóval igen :D ajánlom hogy lépj mert csak szenvedni fogsz.
2010. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 17:41-es kommentet figyeld! Legyen erőd lépni! Nem olyan nehéz az. Ezt a meccset én is végigjátszottam. Szakítani tudni kell. Akkor is, ha szereted.
2010. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönet a válaszokért
2010. máj. 6. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!