Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltem a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltem a barátomat, de nem attól félek hogy ő rámászik valami lányra, hanem attól hogy mostanában milyenek a lányok! Ha egy pasi érdekli őket, odamennek és lesmárolják őket! Másznak rájuk, tapadnak, akaratoskodnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A páromék szervezik az elsősöknek a gólyatábort és valószínűleg kötelező lesz mennie...Úgy félek,mert a párom alapból nagyon népszerű pasi a lányok körében...És ott lesznek a vele kb egykorú csajok..Biztos fognak tapadni,nem?
2008. aug. 30. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
figyelj. ha szeret téged, nem érdekli, mennyire tapadnak. nem lehet valakit csak úgy lesmárolni. a csókot viszonozni kell. ha ő nem akarja, ellöki a lányt. csak azért, hogy ne bántsa meg, nem fog vele leállni csókolózni. szóval itt minden a barátodon múlik és azon, hogy milyen erős köztetek a kötelék. ugyanakkor. bízol te a barátodban, hogyha ilyesmiken aggódsz? tudom, hogy sablon, de a kapcsolat alapja a bizalom, ezen gondolkozz el.
2008. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
konkrétan? bízom benne,csak ő nem olyan határozott mint én...nekem hogyha egy pasi megírja h nagyon tetszem neki,akkor visszírom h bocs,van barátom..a pasim meg visszaírná h köszi,vagy nem is reagálna...meg ő régebben írt olyanokat más csajoknak h szexi,meg hasonlók...megbeszéltük h én abbahagyom a féltékenykedést,ő meg a csajokkal való kacérkodást...de akkor is...a volt bnője egyszer rá akart mászni és ő meg finomat levette magáról a csaj kezét és annyit mondott h ez nem jó ötlet..én lepofoztam volna ha egy srác így próbálkozott volna...és elküldtem volna melegebb éghajlatra,mert tudja h van barátom és pofátlanul próbálkozik.
2008. aug. 30. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
jaj, Te... ismerős helyzet... A pasiknak kell az önbizalom... és ha egy csaj tapad rájuk, az tetszik nekik... nem olyan mint a legtöbb csaj.. akinek van barátja... elhiszem, h félted... és sajnos nem is tudok mit mondani... h jobb legyen... majd telefonáljatok, ha tudtok minden nap... meg hátha nem fog inni sokat... vagy nem tudom... Én is hasonló helyzetben vagyok, ugyhogy sajnos nem sokat tudok segíteni : ( de bízni kell !!!!! megpróbálni bízni...
2008. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
bízom benne,hidd el...csak a legtöbb csaj akinek nincs barátja....pfff....f*asz nélkül élni nem tudnak,bocsi a kifejezésért,de látnak egy jó pasit,aki mellett nem áll ott a bnője és nem az az első kérdés h szia,van bnőd,zavarlak,hanem odemegy,megsimizi a vállát,egy óvatlan pillanatban még le is kapja talán...utálom az ilyen kis ribiket...
2008. aug. 30. 17:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
azért ne általánosítsunk:) első válaszadó vagyok. nekem most van az első barátom, egy éve vagyunk együtt, és amikor nem volt senkim, akkor sem másztam rá soha senkire, még arra sem, aki tetszett, mert iszonyú félénk vagyok. abban reménykedhetsz, hogy mivel gólyákról van szó, nem nagyon lesz köztük olyan rámenős, új helyzet, új hely, új emberek, talán ők is megmaradnak a csendes rajongás mellett egyelőre. ugyanis amikor én gólya voltam (szép emlékek, de rég is volt), akkor is voltak a táborvezetők között kiemelten helyesnek tartott fiúk, de azokat úgy általában mindenki helyesnek tartotta, most mindenki csak nem nyomulhat rá:) de tényleg próbálj meg bízni benne. meg mondom. ha szeret, nem hagyja. az mindegy, hogy hogyan távolítja el maga mellől a lányt, fiúk egójának tényleg jót tesz, ha tetszik másoknak.
2008. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát igen,remélem azért hatékonyan fogja leléptetni őket,nem úgy h bocsi,nem érek rá pl...:S
2008. aug. 30. 18:40
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
megint én. alapjáraton miért legyen bunkó? hisz tulajdonképpen a lányok sem tudhatják, hogy neki van barátnője. ha tudnák, és úgy másznának rá, úgy lenne alapja a hatékonyságnak, ami általában közelít a bunkósághoz... de mivel nem tudnak a barátodról semmit, és a bemutatkozáskor sem azt mondja, hogy "Szabó Istvánnak hívnak, x éves vagyok, szeretek internetezni, 4 éve karatézok, van egy barátnőm y ideje.", ezért még elnézhető, ha valaki próbálkozik.
2008. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

En megertelek. Az en baratom is nagyon nepszeru, rengeteg lany baratnoje van. Visoznt imad engem. Ezt tudom. Az egy dolog h te hogy reagalnal a helyebe, de nem varhatod el tole. Mindenkinek mas a twrmeszete. Lehet van kis naivsag is benne, az enyem,be van tudom, es probaltam finoman magayrazni neki, h ne ertse felre h nem bizom benne, v nem hiszek neki,d e ismerem a picsakat, es sok olyan no vanm h akar egy hazassagot is felrugat egy ferfivel...ezek a piocak.Ezektol pont azert feltem, mert joszivu, es persze elvezik a ferfiak ha a nok rajngjak..megha csak annyit is akarnak.

Szerrintem mutasd ki neki h bizol benne, ne feltekenykedj, mert azzal csak eltavolitanad magadtol.

A ferfiak imadjak a magabiztos noket, a tobbi no meg elriad, h hogytudod ugy karbatartani a ferfid, h annyira biztos vagy magadban,S tenyleg hidd el, ha szerete melletted marad.

2008. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt válaszolnák, hadd köszönjem meg, a kommented, miszerint a legtöbb csaj fasz nélkül élni sem tud. Végre valaki nem a férfiakat szemét disznózza.


Ha szeret a pasid, biztos, hogy lekoptatja a tapadós csajokat, nincs miért aggódnod. Ne féltékenykedj, hosszú távon nem fog jót tenni a kapcsolatodnak. Bízz a pasidban, légy vidám, így ő is jól fogja magát érezni melletted, és nem fog más csaj után nézni.

2008. aug. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem általánosítottam,17 éves múltam...és a korombeli csajok közül rengeteg ilyen tapadós pióca...ha nem lenne külön férfi meg női wc,ezek bemennének és az első pucura rábuknának...:D de igazából ez elszomorító..:S és nem bírom ki h ne kérdezzem meg a barátomtól h mostanában írt-e neki vmi csaj meg nemtom..mert régebben ő is írt olyan kommenteket más lányoknak h legszívesebben fejbelőttem volna magam...pl iszonyú szexi...:S
2008. aug. 31. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!