Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már mindig így lesz?...

Ez már mindig így lesz? Normális dolog, vagy én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy tavaly nyár végén derült ki, hogy a férjemnek viszonya van.A részletekbe most nem mennék bele.Együtt vagyunk,szakított még akkor a nővel,és újrakezdtük...

Viszont, nem tudok azóta végignézni azóta egy olyan filmet se,amiben vagy a ffi,vagy a nő megcsalja a másikat.Vagy ,az Irigy-H.mirigy poénjain,ami ezekkel kapcsolatos,valahogy nem tudok nevetni,és rosszul érint, ha a m.helyemen ilyesmi szóba kerül.

Aki járt már hasonló cipőben,érzett hasonlót, vagy csak én vagyok ilyen túlérzékeny?

El fog ez múlni valaha is????


2011. jún. 3. 06:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy túlérzékeny,ez teljesen normális...Csalódtál,elég mélyen belédgázolt a férjed...Lehet,hogy enyhülni fog,de mindig benned marad ez az érzés...Nem voltam még ilyen helyzetben,de ha valami mély sérelem ér,akkor ha valami eszembe juttatja,egyből rossz kedvem lesz. Ez most teljesen más szituáció,de amikor elvesztettem a kutyámat,akkor elöször nagyon sokat sírtam,aztán enyhült,de hullámokban rámtört a szomorúság,főleg ha valami eszembe juttatta...
2011. jún. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tudom, hogy nem enyhülne, azért nem bocsájtanék meg...
2011. jún. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!