Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hogy én vagyok túlzottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy én vagyok túlzottan érzékeny, de ez a dolog tiszteletlenségnek jött le nekem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátom ritka rendes fiú, sokáig randizgattunk, mielőtt összejöttünk, nem rontott ajtóstul a házba. Egy hónapig randiztunk, majd másfél hét "járás" után már szóba hozta a szexet...nem kérdezett rá, hogy akarom-e, csak elkezdett simogatni, és kérdezte, hogy baj-e hogy csinálja, és innen kezdődött a téma.

Hát én az a régi vágású lány vagyok, mondtam neki, hogy nem akarok sietni, meg is értett, mondta, hogy ő vár, ameddig én akarom. Szeretem, meg jó vele minden, de nekem idő kell.

Ez pár hete volt, de nem tudom kiverni a fejemből a gondolatot, hogy ha szerelemből van velem, akkor miért hozta fel ezt ennyire nagyon korán..:( Nem fontos neki ez az egész?

Pedig tényleg jó a kapcsolat, és rendesen foglalkozik velem, csak ez...áhh.

Próbálom ésszel felfogni ezt az egészet, mert végülis nem követelőzött, csak ha arra gondolok, hogy ilyen korán...

Mintha nem tisztelt volna ezzel, vagy nem is tudom.

Pettingelni szoktunk, de azt is olyan korainak tartom...még ha 2 hónap után kezdtük volna el...de így...

/félreértések elkerülése végett nem vagyok se aszexuális, se frigid, szeretem a barátomat...csak rosszul érintett ez a dolog...

19/l


2010. dec. 9. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat előtti hosszú ismerkedés is beleszámít.
2010. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő szerintem ugyanezt leírhatná az ő szemszögéből. Látszik a különbség nem? Ezen nem szabadna megharagudnod, te régivágású vagy, ő meg kanosabb, ja és férfiből van. Szal ezen ne csodálkozz. Inkább tisztelned kellene, mert vár és megértő. Sajnálom ha ezt nem tudod elfogadni, ez már a te lelkedet nyomja. Pedig nincs mi. 24f
2010. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem jogos a sértődöttséged. Ő szeretné, mert szeret és nem olyan "régivágású". Így bepróbálkozott. Gondolom nem akar "feleslegesen" várni. Mármint mondjuk várna rád félévet, aztán mikor lefeküdnétek, közölnéd, hogy már 5,5 hónapja erre vártál:D

Megpróbálta, elutasítottad, megértette és kész.

2010. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj a randizás is bőven beleszámít ebbe, és másfél hónap várás szerintem felnőtt embereknél egyáltalán nem kevés...Mi egy hét után feküdtünk le a vőlegényemmel, és most az esküvőnket tervezzük (mondjuk mi már ismertük egymást azelőtt is). Az meg végképp baromság hogy emiatt "nem tisztel", pontosan az hogy nagyon tisztelhet, hisz tiszteletben tartja hogy te még nem akarod (bár kérdés ha pettingelni pettingeltek, akkor mégis mi tart vissza az aktustól? mi a különbség? Szex-szex...)

Egyébként meg örülj hogy kíván, az lenne abnormális ha nem próbálkozott volna...

2010. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kíván és kész. Attól még mert tisztel (mert így van) és szeret (mert ezt is elég valószínűnek tartom), kívánhat szexuálisan, nem? Inkább örülnél neki bäzdkikám, hogy van egy normális pasid. Én 1 hónap "járás" után feküdtem le a barátommal. Eleinte én is azt hittem, hogy csak "az" kell neki, és attól féltem, hogyha megtörténik, utána érdektelenné válok számára, elhagy kis idő elteltével, blablabla. Most van 9 hónapja, hogy együtt vagyunk, és az összeköltözést tervezgetjük. A szex pedig egyre jobb. 21/L
2010. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem volt benne semmi tiszteletlenség szerintem.

A barátod egy egészséges, fiatal srác, aki kívánt téged, ennyi. Teljesen normális dolog. Férfi, és vannak normális vágyai, ennyi.


Azt mondta, vár, ameddig szeretnéd. Ez pedig a szeretet és a tisztelet jele.


Ne ugorjál rá a jelekre, amiket félre értesz. Az lett volna a tiszteletlenség, ha utána elkezdi erőltetni a témát.

2010. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy egészséges férfi és ráadásul úriember is.


Nehogy elhidd a különböző "szabályokat" amivel telerakják a netet arról, hogy mennyi idő után szabad lefeküdni valakivel, vagy hányadik randin stb. Akkor tedd, ha késznek érzed magad rá és a kapcsolatot. Ez lehet 2 hét is akár.

Az is hülyeség, hogy ha le akar veled feküdni, akkor nem szeret. Lehet hogy furcsa, de alapvetően akit szeret az ember fia, azzal igenis le akar feküdni. Sokszor.:)


Ne zárkózz el attól, hogy beszéljetek róla. Az sem erkölcstelen, ha olvasol a neten és ismerkedsz a témával, akkor megfelelő önbizalomra tehetsz szert - de úgyis remegni fogsz amikor eljön a pillanat.:)


A konzervatív emberek is szeretkeznek, csak nem akárkivel.

2010. dec. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!