Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen büntetést lehetne...

Milyen büntetést lehetne kitalálni neki? Várom az ötleteket!

Figyelt kérdés

Az elözmények röviden:

Férjem néha rettenetesen bunkó tud lenni és önzö. Két utolsó ilyen esetet mondom el:

Késö este kitalálta, hogy szeretkezzünk. Már tette volna be szárazon, mikor mondtam neki, hogy kellene elöjáték is. Erre közölte, hogy ö fáradt. Mondtam, hogy akkor tegyük át holnapra. Erre besértödött és rengeteg csùnya dolgot vágott a fejemhez, hogy itthon nem csinálok semmit, de közben megjegyezte, hogy nem ezt szokta nézni mikor hazajön, hogy mennyire van kitakarítva. De azért szerinte nem csinálok semmit... én meg egész éjjel sírtam.

Másik eset tegnap volt. Megbeszéltük, hogy lemegyünk vásárolni, ö közölte, hogy van egy müsor amit meg szeretne nézni. Mondom, rendben. Mikor vége lett, szólt, hogy a következöt is meg szeretné nézni. Mondtam oké. Csak aztán annyi lett az idö, amíg elkezdödött az Ezel (ezt szoktam csak nézni, egyébként nem tv-zek), és szóltam neki, hogy akkor most ezt én szeretném megnézni (még tartott az a müsor amit nézett de hirtelen közölte, hogy mégse érdekli). Olyan patáliát csapott, elkezdte szidni a sorozatot, mindenféle jelzökkel illette mint valami idegbeteg. És sértödötten mondta, hogy akkor lemegy ö egyedül. Viszont nem így lett megbeszélve. Nem engedett. A vége az lett, hogy megint én nem tudtam megnézni az egyetlen müsort amit szerettem volna.

Megbeszéltük, ahogy mindig, de mivel állandóan visszaesik, szankciókat kell bevezetnem, hogy legközelebb már ne ússza meg egy bocsánattal.

A kérdés ez:

Milyen büntetést javasolnátok arra az esetre, ha megint bunkó lenne és kompromisszumképtelen?

Várom a javaslatokat!:)


2011. jún. 3. 07:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Válás.
2011. jún. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Szimpla hatalmi harcok mennek közöttetek. A férjem dettó ugyanilyen volt. Én már elváltam amit nem bánok. A te esetedben a rávezetés lenne a megoldás. Változtass, és akkor ő is változni fog, de ehhez türelem is kell.
2011. jún. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hogyan változtassak? Ne hagyjam, hogy mindig az ö akarata érvényesüljön?
2011. jún. 3. 07:55
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Átérzem a helyzeted. Ha őszintén elmondod neki hogy fejezze be a "lelki terrort" mert el fog veszíteni az nem jó? Próbáltad? Mert ha ez nem jön be szerintem nem sok mindent tudsz csinálni, ha nincs benne annyi figyelmesség és empátia, hogy ne csinálja ezt, akkor alapvetően hiányzik belőle és az elég szomorú. Annyira sajnállak, mert ilyenkor az ember küzd és nem érti, hogy lehet az hogy ilyen gonoszul viselkedik vele aki elvileg szereti. :(
2011. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
7:56 vagyok megint...nekem javult a helyzet mióta ráförmedtem, hogy ne viselkedjen már úgy mint egy 16 éves, mert a szex-megsértődés nálunk is megvolt. :(
2011. jún. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%
Félredug a férjed!
2011. jún. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

1.,Netetek van?Legyen.Torrent oldalon regisztrál,aztán olyan filmet/sorozatot letölt,amilyet akar.Ezeket mind-mind felrakják,általában még aznap az aktuális részt.

2.,Dobjátok ki azt a retkes tv-t,mert ahelyett,hogy azt néznétek,foglalkozhatnátok egymással,mert vannak problémáitok.

3.,Keress magadnak munkát.

2011. jún. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

szia


a barátnőm simán megcsinálta h elköltözött egy hétre a másik barátnőjéhez a pasi 1 hétig nem tudta h hol van aztán felhívta és megkérdezte h milyen volt a hete ? leültek egy semleges helyen és átbeszélték h mi legyen ezután

a pasi azóta nem bunkó és mindent meg lehet beszélni vele

2011. jún. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%
Én leordítottam volna a haját és otthon maradok megnézni a filmet. Ha kellett volna pár napig nem foglalkozok vele. Én ilyen típus vagyok aki nem hagyja magát. És utána beszéltem volna meg vele, érezze hogy én is tudok olyan lenni mint ő.
2011. jún. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Igen, tegnap mondtam neki, hogy így ki fogok szeretni belöle hamar. Meg hogy ilyenkor gondoljon bele, hogy neki hogy esne fordítva.

Meglátjuk használ-e.

Biztos, hogy nem csal meg, 100%. Munka után mindig siet haza, minden szabad percét velünk tölti (van egy 9 hónapos lányunk).

Csak ez az egy baj van vele mostanában.

2011. jún. 3. 08:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!