Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha büntetést fizetem akkor...

Ha büntetést fizetem akkor fog e olyan lap jönni hogy mi csináltam s hogy mennyire büntettek meg?

Figyelt kérdés
Azért tartozik ebbe a kategóriába mert anyumék nem kéne megtudják ,hogy mit csináltam!
2011. jan. 11. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha loptál, mehet értesítés az Önkormányzattól,v. a rendőrségtől, hogy kifizetted a büntetést.
2011. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bizony fog. Ezt jól megszívtad. Gondoltál volna erre azelőtt hogy megtetted azt amit tettél...
2011. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mit csináltál,ha sima hb. volt,akkor semmi nem érkezik.
2011. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Írd már le értelmesen, nem vagyunk gondolatolvasók. Milyen büntetést? Ki büntetett meg ér miért?
2011. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mindig mikor később jövök haza akkor pisilek a ház elöt ,hogy ne kelljen otthon s egy rendőr megfogott s otthon azt mondtam hogy kevésre büntettek meg közben meg rengetegre ...persze én fizetem ki meg minden de úgyis kiakad..
2011. jan. 11. 12:20
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az már kiderült ,hogy megbüntettek mert elég ismert vagyok a városba s mindenki tudja merre megyek s a fülibe is jutott csak az nem hogy mennyire...
2011. jan. 11. 12:21
 7/15 anonim ***** válasza:
??? Miért hugyálsz a ház előtt ha a házban is tudnál?
2011. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért mert éjszaka 5 kor megyek haza s nem akarom ,anyumék felébredjenek mert abból is cirkusz lesz..
2011. jan. 11. 12:27
 9/15 A kérdező kommentje:
Most ne kérdezzétek miért megyek haza 5 kor ..2O éves vagyok...
2011. jan. 11. 12:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Értem. Ez így rendkívül kellemetlen. De ha ezt elmondod nekik akkor talán még el is szégyellik magukat, hogy azért nem mersz otthon pisilni mert felébrednek és cirkuszolnak.
2011. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!