Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kaptad a legnagyobb...

Miért kaptad a legnagyobb büntetést a szülőktől? És mi volt a bűnöd?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

egyszer apukámtól kaptam egy hatalmas pofont mert hazudtam.

soha nem felejtem, akkor egyszer kaptam.... :)

27/N

2011. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocs elírta azt akartam az elejére hogy "mi volt a legnagyobb büntetés" nem hogy miért..!:)
2011. jan. 22. 22:27
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
6 évesen loptam egy gyűrűt egy lánynak aki tetszett :) A büntetés az volt, hogy láttam mennyire kiborult anyukám. Nem vert meg, de nagyon leszidott...
2011. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt nálunk gépeltiltás, meg minden, bár engem a szavak sokkal jobban leterheltek, mint az eltiltások és pár pofon. Apa időnként azt mondta, hogy ha még egyszer ez és ez lesz, akkor szíjat hasít a hátamból. Persze tudtam, hogy nem szó szerint érti, sosem akart megölni, csak ez hatásos szidás volt. Bár így mostani fejemmel gondolva rá,ez azért túl durva egy gyereknek, habár most egészséges vagyok és minden ok itthon is.
2011. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Oviban valami logikai feladatot elrontottam, ragasztani is kellett, még a leghülyébbeknek is sikerült, én meg elcsesztem, aztán anyám nagyon elvert, egész délután kergetett, én meg elbújtam a kutya házában. Az elég rossz volt, utána nem emlékszem ilyesmire

18L

2011. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22.42 ez gondolom csak egy morbid vicc... remélem nem ilyen az anyád.
2011. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem ilyen, csak akkor egyszer akadt ki, mert tudta, hogy nem csak ennyire vagyok képes. Utána már nem vert meg, csak kiabált velem, ha nem úgy teljesítettem, de egyébként ezért hálás is vagyok, mert nem eresztettem le suliban.
2011. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Olyan 6-7 éves lehettem,a barátnőmmel elmentünk világgá,mert a barátnőm összeveszett a nővérével és az anyja a nővérének adott igazat.El akartunk menni a barátnőm mamájához,de nem értünk oda,beesteledett és a szüleink a rendőrökkel kerestettek minket.Akkor kikaptam édesanyámtól,eltört a se..emen a fakanál.(pedig ő csomagolt az útra lekváros kenyeret,csak szerintem nem vette komolyan,hogy el akarunk menni...):)xD
2011. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyszer aputól olyan pofont kaptam,hogy lefejeltem az asztal és az orrom elkezdett vérzeni.Ezt azért kaptam mert vissza beszéltem. Megérdemeltem az igaz,de ne hiszem,hogy ekkorát kellet volna adnia.Na mind1 ez már régen megtörtént,nem lehet rajta változtatni.15/L
2011. jan. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Engem egyszer az anyukám 1 hónap szobafogságra, TV-től való eltiltásra ítélt, mert sorozatosan rossz jegyeket hoztam a suliból. Hajjaj meg is lett a foganatja! Matekból csupa ötösöket vittem haza, és a többi tárgyból is sokat javítottam.

Apukám egyetlen egyszer fenekelt el, de azt rémesen megérdemeltem :D Átjöttek a barátaim játszani, és mikor hazamentek, az egész nappali tele volt a játékaimmal. Akkor még panelban laktunk, és bazi nagy dobozokban tároltuk a játékaimat, azokba kellett visszapakolni mindent. Anyukám és apukám beálltak segíteni, és én egy kisebb doboz visszapakolása után leültem a kanapéra, bekapcsoltam a TV-t, majd mini-Machiavelliként közöltem: "Na, innentől ti fejezitek be!" Ekkor 3 éves voltam kb. és persze a náspáng is csak annak megfelelő erősségű volt :P Azóta olyan jót röhögök magamon, nem tudom, hogy találhattam ki ilyet, és hogy lehettem ilyen bátor :D:D

2011. jan. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!